استارکرفت۱ را روی مرورگرتان بازی کنید

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد استارکرفت۱ را روی مرورگرتان بازی کنید ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت ترفند آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

استارکرفت۱ را روی مرورگرتان بازی کنید
,[categoriy]

آکاایران: استارکرفت۱ را روی مرورگرتان بازی کنید

آکاایران با توجه به محبوبیت بالای مجموعه بازی های استارکرفت، احتمالا حرف های زیادی درباره ی آن شنیده اید. این مجموعه بازی ها، به قدری متعادل هستند که بسیاری از بزرگ ترین مسابقات بازی های ویدیویی برای آن ها انجام می شود. اولین بازی استارکرفت هم به گفته ی بسیاری از بازی کننده ها، بارها از شماره ی دوم بهتر است، چون محدودیت های استارکرفت۲ را ندارد.

به گزارش آکاایران

به کمک HTML5، بازی استارکرفت ۱ روی مرورگرهای وب راه افتاده است.

با توجه به اینکه بازی داستان بسیار خوبی هم دارد، احتمالا دل تان می خواهد آن را بازی کنید. با این حال، مشکل اصلی پیدا کردن این بازی قدیمی و راه انداختن اش روی کامپیوترهای جدید است. یکی از بازی کننده ها اخیرا استارکرفت ۱ را روی یک مرورگر راه انداخته است. تمام فایل هایی هم که برای اجرای بازی روی یک مرورگر نیاز است، به صورت متن باز در GitHub قرار داده شده است؛ در نتیجه می توانید خودتان بازی را روی سروری به راه بیاندازید و بازی کنید.

,[categoriy]

با این حال، بد نیست بدانید که این نسخه، تمام بازی نیست. اما حداقل می توانید مرحله هایی از استارکرفت ۱ را بازی کنید و درک بهتری از آن داشته باشید. مهم ترین موضوع این است که می توانیم قدرت بالای HTML5 را ببینیم و به از کنار رفتن فلش امیدوار شویم.

,[categoriy]

اگر خودتان نمی خواهید فایل ها را روی سروری به راه بیاندازید، می توانید به این لینک بروید. اما سریع تر اقدام کنید چون احتمالا لینک به زودی پاک خواهد شد.

منبع: Ubergizmo

منبع :

استارکرفت۱ را روی مرورگرتان بازی کنید گردآوری توسط بخش ترفند بازی، ترفندهای بازی، رمزهای بازی سایت آکاایران

اخبار اکاایران

اخرین مطالب آکاایران

تبلیغات