سرویس YouTube Gaming از اندروید هم پشتیبانی خواهد کرد

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد سرویس YouTube Gaming از اندروید هم پشتیبانی خواهد کرد ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت ترفند آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

سرویس YouTube Gaming از اندروید هم پشتیبانی خواهد کرد
,[categoriy]

آکاایران: سرویس YouTube Gaming از اندروید هم پشتیبانی خواهد کرد

آکاایران با محبوبیت بالای سرویس استریم بازی Twitch و ناکامی گوگل در خرید آن، گوگل خود سرویسی به اسم YouTube Gaming به راه انداخته است. این سرویس گوگل هم درست مثل Twitch به افراد اجازه می دهد تا بازی های شان را به صورت زنده برای تماشای دیگران استریم کنند.

به گزارش آکاایران

گوگل به مناسبت شروع توکیو گیم شو، سرویس YouTube Gaming را برای این کشور با قابلیتی جدید عرضه کرد.

با این حال گوگل جدیدا خبر از به راه اندازی قابلیتی برای این سرویس داده است که به افراد اجازه می دهد بازی های اندرویدی شان را هم استریم کنند.

این خبر جدید به مناسبت شروع نمایشگاه بازی ژاپن و در راستای به راه اندازی YouTube Gaming در ژاپن اعلام شده است. پس از امریکا و انگلستان، ژاپن سومین کشوری است که سرویس YouTube Gaming در آن به راه می افتد.

«رایان ویات»، مدیر بخش بازی یوتیوب درباره ی این قابلیت جدید گفته است: “بازی های موبایل، بخش بزرگی از جامعه ی بازی این کشور هستند. بازی کننده ها احتیاج دارند تا به راحتی چیزی که روی صفحه شان است را به اشتراک بگذارند.”

سرویس YouTube Gaming در مقابل Twitch فعلا از نظر تعداد کاربر حرفی برای گفتن ندارد. در حال حاضر هر دو کنسول ایکس باکس وان و پلی استیشن4 از Twitch برای استریم استفاده می کنند.

منبع: The Verge

منبع :

سرویس YouTube Gaming از اندروید هم پشتیبانی خواهد کرد گردآوری توسط بخش ترفند بازی، ترفندهای بازی، رمزهای بازی سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات