با هدف حمایت از بازی سازان موبایل، آزمایشگاه بازی های موبایل افتتاح شد

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد با هدف حمایت از بازی سازان موبایل، آزمایشگاه بازی های موبایل افتتاح شد ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت ترفند آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

با هدف حمایت از بازی سازان موبایل، آزمایشگاه بازی های موبایل افتتاح شد
,[categoriy]

آکاایران: با هدف حمایت از بازی سازان موبایل، آزمایشگاه بازی های موبایل افتتاح شد

آکاایران معاون حمایت بنیاد ملی بازی های رایانه ای از افتتاح آزمایشگاه بازی های موبایل خبر داد و گفت: بنیاد ملی بازی های رایانه ای با توجه به نیاز توسعه دهندگان بازی های موبایل فضایی مناسب را با هدف حمایت از این گروه ایجاد کرده است تا تولیدکنندگان این بازی ها بتوانند بازی های خود را در این مرکز مورد آزمایش قرار دهند.
به گزارش روابط عمومی بنیاد ملی بازی های رایانه ای دکتر مهرداد آشتیانی در مراسم افتتاح این آزمایشگاه گفت: برمبنای نتایج حاصله از مطالعات بازار، تعداد زیادی تبلت و انواع گوشی های همراه توسط این بنیاد تهیه شده تا بیشترین پوشش در بازار هدف حاصل شود.
وی افزود: توان و سایز دستگاه ها و همچنین سطح محبوبیت در بازار هدف، از رویکردهای در نظرگرفته شده در تهیه این دستگاه هاست و هر ماه به تعداد دستگاه های این آزمایشگاه افزوده خواهد شد.
شایان ذکر است بازی سازان می توانند با مراجعه با سایت www.MobileGameLab.ir و ثبت نام در این سایت از خدمات این آزمایشگاه استفاده کنند.

,[categoriy]

به گزارش آکاایران منبع: بنیاد ملی بازی های رایانه ای

منبع :

با هدف حمایت از بازی سازان موبایل، آزمایشگاه بازی های موبایل افتتاح شد گردآوری توسط بخش ترفند بازی، ترفندهای بازی، رمزهای بازی سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات