شرکت PowerColor از کارت گرافیک Radeon R9 Nano رونمایی کرد

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد شرکت PowerColor از کارت گرافیک Radeon R9 Nano رونمایی کرد ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت ترفند آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

شرکت PowerColor از کارت گرافیک Radeon R9 Nano رونمایی کرد
,[categoriy]

آکاایران: شرکت PowerColor از کارت گرافیک Radeon R9 Nano رونمایی کرد

آکاایران شرکت PowerColor از کارت گرافیک Radeon R9 Nano رونمایی کرد. این کارت برخلاف اندازه ی کوچک اش، قدرت بالایی دارد و می تواند بازی ها را با وضوح تصویر 4K اجرا کند.

به گزارش آکاایران

کارت گرافیک Radeon R9 Nano شرکت PowerColor چهار گیگابایت حافظه ی HBM دارد و اندازه ی آن تنها ۱۵ سانتی متر است.

کارت Radeon R9 Nano تنها ۶ اینچ (۱۵ سانتی متر) طول دارد و با توجه به اندازه ی کوچک اش، می تواند در کیس های کوچک هم جا شود. این کارت گرافیک هم چنین ۴ گیگابایت حافظه ی با پهنای باند بالا (HBM) دارد؛ طوری که می تواند به ازای هر وات، چهار برابر قدرت بیشتری را نسبت به GDDR5 ارائه دهد.

این کارت گرافیک هم چنین از تکنولوژی های مثل AMD Async Shaders ،Free Sync ،LuquiidVR و تکنولوژی های جدید دیگر شرکت AMD بهره می برد. پشتیبانی از «دایرکت ایکس ۱۲» (DirectX12) هم این کارت را برای بازی های ویدیویی آینده آماده می کند.

,[categoriy]
,[categoriy]
,[categoriy]

کارت Radeon R9 Nano شرکت PowerColor همانند مدل مرجع R9 Nano، دارای فرکانس هسته ی ۱۰۰۰ مگاهرتز و فرکانس حافظه ی ۵۰۰ مگاهرتز است. خروجی های آن هم سه پورت DisplayPort و یک پورت HDMI است.

هنوز قیمت این کارت گرافیک مشخص نشده است.

احتمالا در آینده ی نزدیک، کارت های گرافیک بیشتری از سری R9 Nano از شرکت های مختلف خواهیم دید.

منبع: TechPowerUp

منبع :

شرکت PowerColor از کارت گرافیک Radeon R9 Nano رونمایی کرد گردآوری توسط بخش ترفند بازی، ترفندهای بازی، رمزهای بازی سایت آکاایران

اخبار اکاایران

تبلیغات