loading...
ایسوس از کامپیوتر کوچک مخصوص بازی خودش رونمایی کرد

آکاایران: ایسوس از کامپیوتر کوچک مخصوص بازی خودش رونمایی کرد

آکاایران شرکت ایسوس که در زمینه ساخت محصولات مخصوص بازی نام شناخته شده ای است، به تازگی یک کامپیوتر مخصوص بازی کوچک معرفی کرده است.

به گزارش آکاایران

کامپیوتر کوچک مخصوص بازی ایسوس از پردازنده ی نسل ششم اینتل، کارت گرافیکی GTX 970 و ۱۶ گیگابایت رم بهره می برد.

ایسوس در سال ۲۰۱۴ کامپیوتر ROG G20 که یک محصول مخصوص بازی به حساب می آمد را معرفی کرد. درحالی که محصولات مشابه این کامپیوتر در بازار وجود داشتند، شرکت ایسوس G20 را با تغییرات زیادی نسبت به آن ها راهی بازار کرده بود. این کامپیوتر بسیار کوچک و باریک بود و به راحتی می شد از آن در مکان های مختلف استفاده کرد.
این شرکت به تازگی از مدل جدید این کامپیوتر کوچک رونمایی کرده است. این کامپیوتر جدید همانند مدل قبلی بسیار باریک و سبک است و طراحی بسیار جالبی برای آن در نظر گرفته شده است. برای این کامپیوتر LED های قرمز رنگی در نظر گرفته شده که زیبایی آن را چند برابر کرده است. همچنین کاربران امکان شخصی سازی حالت روشن شدن این LED ها را هم دارند.

ایسوس از کامپیوتر کوچک مخصوص بازی خودش رونمایی کرد

برای این کامپیوتر مخصوص بازی کوچک از پردازنده های نسل ششم اینتل، مدل Core i7 استفاده شده است. همچنین کارت گرافیکی GeForce GTX 970 روی آن قرار گرفته که می تواند اکثر بازی های روز را با بالاترین کیفیت اجرا کند. روی این محصول از ۱۶ گیگابایت رم و حافظه SSD استفاده شده است. البته ایسوس اعلام کرده که کاربران می توانند این کامپیوتر را با مشخصات سخت افزاری دلخواه خودشان خریداری کنند که این موضوع هزینه بیشتری برای آن ها در بر خواهد داشت.
از آن جایی که یک محصول مخصوص بازی قیمت ارزانی ندارد، این محصول هم با قیمت بالایی راهی بازار می شود. مدل جدید کامپیوتر کوچک G20 ایسوس در آبان ماه با قیمت ۱۵۰۰ یورو به فروش خواهد رسید.

ایسوس از کامپیوتر کوچک مخصوص بازی خودش رونمایی کرد

منبع: Uber Gizmo

منبع :

تبلیغات