ایکس باکس

آکاایران: جزییات مربوط به به روزرسان ایکس باکس وان در آبان ماه

آکاایران مایکروسافت جزییات مربوط به به روزرسانی ایکس باکس وان در آبان ماه امسال را منتشر کرده است. این به روزرسان رابط کاربری متفاوت و جدید، قابلیت اجرای بازی های ایکس باکس 360، سرعت بیشتر و ویژگی های زیادی را به همراه خواهد داشت.

به گزارش آکاایران

شرکت مایکروسافت همان طور که در گیمزکام وعده داده بوده، در آبان ماه به روزرسانی برای کنسول جدیدش ارایه خواهد داد که جزییات اش را هم اخیرا شرح داده است.

یکی از ویژگی هایی که بسیاری از کاربران ایکس باکس وان مشتاقانه منتظر آن هستند، پشتیبانی این دستگاه از بازی های ایکس باکس 360 است. با عرضه ی این به روزرسان شما می توانید بیش از 100 عنوان بازی ایکس باکس 360 را روی ایکس باکس وان بازی کنید. صدها بازی دیگر هم در ماه های آینده قابل اجرا خواهند بود. به این ترتیب، شما می توانید از امکانات ایکس باکس وان مثل ثبت اسکرین شات، استریم کردن و ضبط کردن بازی های ویدیوی برای بازی های ایکس باکس 360 مورد علاقه ی خود استفاده کنید.

همچنین یک تغییر مهم تر و بهتر، طراحی دوباره ی صفحه ی خانه ی این دستگاه است. در حالت فعلی، صفحه ی خانه ی ایکس باکس وان کاربری آسانی ندارد و نمی توان آنچه را که به دنبال اش هستید به راحتی پیدا کنید. در رابط کاربری جدید دسترسی به بازی ها و برنامه هایی که اخیرا استفاده کرده اید، آسان تر و سریع تر می شود. با انتشار به به روزرسان جدید شما می توانید کلیپ بازی های ویدیویی و اچیومنت های آنها را راحت تر با دوستان تان به اشتراک بگذارید، با یک کلیک به Game Hub دسترسی پیدا کنید تا اخبار و به روزرسان ها را مستقیما از توسعه دهندگان دریافت کنید.


بهینه سازی های دیگر از این قرار هستند:

  • راهنمای جدیدی که به شما اجازه می دهد سریعا به قسمت های مهم دسترسی داشته باشید.
  • یک بخش Community جدید اضافه می شود تا ایکس باکس وان به پلت فرم اجتماعی تری تبدیل شود.
  • بخش OneGuide متفاوت و نو تنها مقصد شما برای تلویزیون، فیلم های سینمایی و برنامه های (apps) ویدیویی خواهد بود.
  • فروشگاه این کنسول بهینه سازی می شود تا محتوای مورد نظرتان را سریع تر پیدا کنید.

این به روزرسان قبل از انتشار همگانی آن در آبان ماه، در ابتدا برای اعضای برنامه ی پیش نمایش ایکس باکس وان ارایه خواهد شد.

منبع: Gematsu

منبع :

تبلیغات