بازی Red Alert 2 را رایگان دریافت کنید

آکاایران: بازی Red Alert 2 را رایگان دریافت کنید

آکاایران شرکت بازی سازی «الکترونیک آرتز» برای کاربران نرم افزار Originاش، برنامه ای به اسم On the House دارد. طبق این برنامه، الکترونیک آرتز، هر از گاهی یک بازی رایگان را به کاربران اش اعطا می کند. هیچ حقه ای هم در کار نیست، یک نسخه ی کامل و رایگان از بازی به صورت دیجیتال به کاربران داده می شود.

به گزارش آکاایران

شرکت الکترونیک آرتز شروع به عرضه ی رایگان بازی Red Alert 2 کرده است.

چند وقت اخیر، الکترونیک آرتز بازی های On the House را با عناوین بسیار قدیمی مثل «آلتیما 8» یا بازی های کوچکی مثل Zuma و «گیاهان در برابر زامبی ها» پر کرده بود. با این حال، بازی رایگان این ماه، شماره ی دوم Red Alert است. این نسخه ی رایگان حتی بسته ی الحاقی Yuri’s Revenge را به همراه دارد.

برای اینکه Red Alert 2 را رایگان دریافت کنید. تنها کافی است که یک اکانت Origin داشته باشید. ساخت اکانت هم وقت زیادی از شما نخواهد گرفت. به وب سایت Origin.com بروید، یک حساب کاربری بسازید و بازی را به حساب کاربری تان اضافه کنید. سپس هر وقت که خواستید می توانید دانلودش کنید.

البته فعلا به دلیل شلوغی سرورهای الکترونیک آرتز، ما هنوز نتوانسته ایم بازی را دانلود کنیم، اما احتمالا Red Alert 2 به این زودی ها از روی سرویس On the House برنخواهد داشت.

بازی Red Alert 2 را رایگان دریافت کنید
بازی Red Alert 2 را رایگان دریافت کنید

بازی Red Alert 2 یکی از معروف ترین بازی های سبک استراتژی است و یک بازی کلاسیک در این سبک محسوب می شود. احتمالا شما هم با این بازی خاطرات زیادی دارید. با توجه به اینکه می توانید به رایگان این خاطرات را برای خود زنده کنید، از گرفتن بازی روی Origin غافل نشوید.

منبع: PC World

منبع :

تبلیغات