سازندگان GTA به مستند بی بی سی خرده گرفته اند

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد سازندگان GTA به مستند بی بی سی خرده گرفته اند ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت ترفند آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

سازندگان GTA به مستند بی بی سی خرده گرفته اند
,[categoriy]

آکاایران: سازندگان GTA به مستند بی بی سی خرده گرفته اند

آکاایران دیروز شبکه ی «بی بی سی دو» فیلمی به ظاهر مستند درباره ی مجموعه بازی های جی تی ای و دعواهای حقوقی اش پخش کرد. این فیلم، از همان چند ماه پیش که خبر ساخت اش به بیرون درز کرده، استودیوی بازی سازی «راک استار» را نگران کرده بود. مسوولان راک استار و اعضای قدیمی این استودیو هم حسابی در اکانت های توییترشان از خجالت بی بی سی در آمده اند.

به گزارش آکاایران

اعضای استودیوی راک استار می گویند که فیلم بی بی سی هیچ شباهتی به واقعیت ندارد.

این مستند جدید، دعواهای حقوقی تهیه کننده ی استودیوهای بازی سازی راک استار یعنی «سم هاوسر» و «بیل پکستون» را به تصویر کشیده است. نقش «سم هاوسر» را هم در این مستند، «دنیل ردکلیف»، بازیگر معروف مجموعه فیلم های «هری پاتر» بر عهده گرفته است.

راک استار سر این موضوع هم چند وقت پیش از بی بی سی شکایت کرد و گفت که این شبکه هیچ حقی نداشته تا بدون اخذ اجازه از آن ها مستندی بسازد.

,[categoriy]

می توانید در ادامه، تعدادی از توییت هایی که سازندگان مجموعه بازی های جی تی ای منتشر کرده اند را ببینید. اگر هم به دنبال تماشای مستند هستید، اسم The Gamechangers را جستجو کنید.

,[categoriy]
,[categoriy]

طوری که بی بی سی اعضای استودیوی بازی سازی راک استار را به تصویر کشیده است، اصلا شیبه واقعیت نیست. در واقعیت، استودیوی راک استار هم مثل دیگر استودیوهای بازی سازی است و اتفاق خاصی در آن نمی افتد. همگی به آرامی مشغول کارشان هستند و هیچ درامای خاصی هم در کار نیست.

,[categoriy]

با این حال، بی بی سی جو بدی از استودیو در این مستند به تصویر کشیده است. برخی از جملات این مستند هم به قدری بد هستند که اگر مقداری با بازی های ویدیویی آشنایی داشته باشید، نمی خواهید به دیدن فیلم ادامه دهید.

منبع: Kotaku

منبع :

سازندگان GTA به مستند بی بی سی خرده گرفته اند گردآوری توسط بخش ترفند بازی، ترفندهای بازی، رمزهای بازی سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات