اخرین مطالب آکاایران

تریلر پیش از عرضه بازی هیلو 5 منتشر شد

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد تریلر پیش از عرضه بازی هیلو 5 منتشر شد ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت ترفند آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

تریلر پیش از عرضه بازی هیلو 5 منتشر شد
,[categoriy]

آکاایران: تریلر پیش از عرضه بازی هیلو 5 منتشر شد

آکاایران امسال برای مایکروسافت و کنسول ایکس باکس وان بسیار مهم است. بازی کننده ها تا مدتی دیگر با عنوان هیلو ۵ روبه رو خواهند شد. عنوانی که طرفداران بی شماری دارد و خیلی ها به واسطه این بازی کنسول ایکس باکس وان را خریداری کرده اند.

به گزارش آکاایران

تریلر پیش از عرضه ی بازی هیلو ۵ شامل صحنه های سینمایی هیجان انگیز و موسیقی زیبایی است.

بازی هیلو ۵ تا دو هفته دیگر راهی بازار می شود. البته در چند روز گذشته تصاویری از لو رفتن برخی دیسک های بازی منتشر شده و حتی گروهی از کاربران این عنوان را تمام کرده اند و پایان آن را در یوتوب قرار داده اند. هیلو ۵ فصل جدیدی از داستان مسترچیف، قهرمان دوست داشتنی این مجموعه بازی ها را به نمایش در می آورد. قهرمانی که در این نسخه بدون کورتانا با مشکلات زیادی روبه رو می شود. گروهی او را خائن می نامند و عده ای او را قهرمانی برای نژاد انسان ها می دانند.

هیلو ۵ در قسمت چندنفره هم سر و صدای زیادی به پا خواهد کرد. هرچه باشد این مجموعه بازی ها به واسطه سناریوی چند نفره محبوب شده اند. با نزدیک شدن به عرضه این عنوان، مایکروسافت کارهای تبلیغاتی خودش را شروع کرده است. از منتشر شدن اطلاعات مختلف درباره آن گرفته تا به نمایش درآوردن تریلرهای جدیدی که علاقه مندان را هیجان زده می کنند.

به تازگی تریلر پیش از عرضه این بازی منتشر شده که پیشنهاد می کنیم، آن را در ادامه مشاهده کنید:

با دیدن این تریلر صبر کردن برای هیلو ۵ بسیار سخت می شود. تا این لحظه مشخص شده که این بازی با کیفیت تصویر Full HD روی ۶۰ فریم برثانیه اجرا می شود. مایکروسافت یک باندل مخصوص از ایکس باکس وان را برای این عنوان در نظر گرفته که همزمان با عرضه بازی در اختیار علاقه مندان قرار می گیرد.

چند روز پیش هم مشخص شد که امکان ساخت نقشه بعد از عرضه بازی اصلی در اختیار بازی کننده ها قرار می گیرد.

بازی هیلو ۵ در تاریخ ۵ آبان به شکل انحصاری برای کنسول ایکس باکس وان منتشر خواهد شد. البته با توجه به تصاویری که از دیسک های فیزیکی بازی منتشر شده، برای نصب آن روی کنسول به ۶۰ گیگابایت فضای خالی نیاز خواهید داشت. به نظر می رسد که به روزرسان روز اول این عنوان حجم بسیار بالایی دارد.

,[categoriy]

منبع :

تریلر پیش از عرضه بازی هیلو 5 منتشر شد گردآوری توسط بخش ترفند بازی، ترفندهای بازی، رمزهای بازی سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات