آداپتور کنترلرهای ایکس باکس وان برای ویندوز 10 عرضه شد

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد آداپتور کنترلرهای ایکس باکس وان برای ویندوز 10 عرضه شد ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت ترفند آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آداپتور کنترلرهای ایکس باکس وان برای ویندوز 10 عرضه شد
,[categoriy]

آکاایران: آداپتور کنترلرهای ایکس باکس وان برای ویندوز 10 عرضه شد

آکاایران مایکروسافت چند ماه پیش اعلام کرده بود افرادی که ویندوز 10 دارند، می توانند از کنترلرهای کنسول ایکس باکس وان روی سیستم خودشان استفاده کنند. این شرکت به تازگی آداپتوری را راهی بازار کرده که باعث می شود کاربران بتوانند با کنترلرهای ایکس باکس وان روی ویندوز 10 بازی کنند.

به گزارش آکاایران

مایکروسافت آداپتور مخصوص کنترلرهای ایکس باکس وان برای ویندوز 10 را با قیمت 24.99 دلار راهی بازار کرد.

مایکروسافت در ابتدای سال 2015 این آداپتورها را معرفی کرده بود و اکنون آن ها را راهی بازار کرده است. این آداپتور به پورت USB کامپیوتر، لپ تاپ و تبلت های ویندوز 10 متصل می شود و می توان هشت کنترلر ایکس باکس وان را به شکل بی سیم به آن متصل کرد.
براساس اطلاعات منتشر شده، این آداپتور با قیمت 24.99 دلار راهی بازار می شود. البته با کابل Micro USB هم می توان کنترلرهای ایکس باکس وان را به ویندوز 10 متصل کرد.
مایکروسافت یک بسته بندی جدید برای کنترلرهای ایکس باکس وان عرضه کرده که شامل یک کنترلر به همراه این آداپتور می شود و با قیمت 79.95 دلار به فروش می رسد. این آداپتور به شکل خاص روی ویندوز 10 به بهترین حالت کار می کند و کاربران می توانند به وسیله آن به خوبی با نرم افزار ایکس باکس به تجربه ی بازی های مختلف بپردازند.

در ادامه می توانید تصاویر منتشر شده از این آداپتور را مشاهده کنید:

,[categoriy]
,[categoriy]
,[categoriy]
,[categoriy]
,[categoriy]
,[categoriy]

منبع: The Verge

منبع :

آداپتور کنترلرهای ایکس باکس وان برای ویندوز 10 عرضه شد گردآوری توسط بخش ترفند بازی، ترفندهای بازی، رمزهای بازی سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات