دسته ی الیت ایکس باکس احتمالا ۵ آبان عرضه خواهد شد

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد دسته ی الیت ایکس باکس احتمالا ۵ آبان عرضه خواهد شد ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت ترفند آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

دسته ی الیت ایکس باکس احتمالا ۵ آبان عرضه خواهد شد
,[categoriy]

آکاایران: دسته ی الیت ایکس باکس احتمالا ۵ آبان عرضه خواهد شد

آکاایران بر اساس اطلاعاتی که فروشگاه آنلاین مایکروسافت منتشر کرده است، احتمالا دسته ی الیت ایکس باکس روز ۲۷ اکتبر (۵ آبان) عرضه خواهد شد.

به گزارش آکاایران

فروشگاه آنلاین مایکروسافت، تاریخ عرضه ی دسته ی ایکس باکس الیت را پنجم آبان اعلام کرده است.

دسته ی الیت ایکس باکس، در نمایشگاه E3 و در خرداد ماه معرفی شده بود. مایکروسافت این دسته را فعلا روی وب سایت اش برای خرید قرار داده، از سوی دیگر هم فروشگاه گیم استاپ، درست مثل مایکروسافت تاریخ عرضه ی دسته را همان ۲۷ اکتبر اعلام کرده است.

نکته ی جالب درباره ی این تاریخ، مصادف شدن اش با روز عرضه ی پنجمین قسمت از مجموعه بازی های هیلو است. بازی Halo 5: Guardians هم در روز ۲۷ اکتبر عرضه خواهد شد، در نتیجه بازی کننده هایی که می خواهند از همان روز اول به صورت حرفه ای هیلو بازی کنند، می تواند دسته ی الیت را هم در کنار بازی شان بخرند.

دسته ی الیت ایکس باکس ۱۵۰ دلار قیمت دارد و قابلیت های زیادی برای شخصی سازی به بازی کننده ها می دهد. این دسته هم چنین با ویندوز ۱۰ همخوانی کامل دارد.

مایکروسافت اخیرا هم چنین از باندل جدیدی برای ایکس باکس وان رونمایی کرده است که یک ترابایت ظرفیت دارد و به همراه دسته ی الیت عرضه می شود.

منبع: The Verge

منبع :

دسته ی الیت ایکس باکس احتمالا ۵ آبان عرضه خواهد شد گردآوری توسط بخش ترفند بازی، ترفندهای بازی، رمزهای بازی سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات