رابط کاربری جدید ایکس باکس وان را ببینید

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد رابط کاربری جدید ایکس باکس وان را ببینید ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت ترفند آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

رابط کاربری جدید ایکس باکس وان را ببینید
,[categoriy]

آکاایران: رابط کاربری جدید ایکس باکس وان را ببینید

آکاایران کسانی که در برنامه ی تست رابط کاربری جدید ایکس باکس ثبت نام کرده باشند، به زودی می توانند این رابط کاربری را امتحان کنند. رابط کاربری جدید ایکس باکس وان، برای دسترسی سریع به تمام بخش های ایکس باکس، از ابتدا طراحی شده است. سرعت پاسخ به فرمان های کاربر هم در آن بیشتر شده است.

به گزارش آکاایران

مایکروسافت ویدیوی جدیدی منتشر کرده است که در آن، قابلیت های رابط کاربری جدید ایکس باکس وان را نشان می دهد.

می توانید اطلاعات جدید درباره ی این بروزرسان را در این لینک بخوانید. مایکروسافت گفته است که تا آبان ماه امسال، ایکس باکس وان را به ویندوز ۱۰ هم مجهز خواهد کرد. در نتیجه نرم افزارهای ویندوز ۱۰ هم روی ایکس باکس وان کار خواهند کرد.

مایکروسافت به شدت روی این موضوع تاکید کرده است که هنوز هم مشغول کار روی بخش های مختلف این رابط کاربری جدید ایکس باکس وان هستند و نسخه ای که به زودی برای کاربران عرضه خواهد شد، نسخه ی نهایی نخواهد بود.

می توانید در ادامه، ویدیویی از قابلیت های جدید رابط کاربری جدید ایکس باکس وان ببینید. در این ویدیو، «میجر نلسن»، مدیر بخش روابط عمومی ایکس باکس و «ریچارد اروینگ»، از مسوولان بخش مهندسی ایکس باکس، رابط کاربری جدید ایکس باکس را نشان می دهند.

منبع: All Games Beta

منبع :

رابط کاربری جدید ایکس باکس وان را ببینید گردآوری توسط بخش ترفند بازی، ترفندهای بازی، رمزهای بازی سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات