loading...
ملاقات مخفیانه ی جوزف گوردون لویت با ادوارد اسنودن

آکاایران: ملاقات مخفیانه ی جوزف گوردون لویت با ادوارد اسنودن

آکاایران جوزف گوردون لویت، بازیگر مشهور هالیوودی، اخیرا از ملاقات مخفیانه اش با ادوارد اسنودن، هکر و افشاگر اسناد محرمانه سازمان امنیت ملی آمریکا خبر داد.

به گزارش آکاایران

“ادوارد اسنودن از روی اهمیت و علاقه به کشورش دست به چنین کاری زد.”

معمولا اکثر بازیگرانِ فیلم هایِ زندگی نامه ای با شخصیت واقعی مصاحبه می کنند تا آنها را بهتر بشناسند، درک بهتری از نحوه ی رفتار و آداب معاشرت آنها و همچنین ارزش ها و باورهای آنها به دست بیاورند. «جوزف گوردون لویت» (Joseph Gordon-Levitt) هم، برای شناخت شخصیت «ادوارد اسنودن» (Edward Snowden) که در فیلم بعدی اش نقش او را ایفا خواهد کرد، قدم بزرگی برداشته است.

این بازیگر برای گاردین فاش کرده است که برای یک ملاقات مخفیانه به روسیه پرواز کرد. هدف جوزف گوردون لویت از این ملاقات این بود که برای ایفای نقش افشاگر اطلاعات سری آژانس ملی امنیتی ایالات متحده، در فیلم بعدی اش با عنوان «اسنودن» (Snowden)، آماده شود. این فیلم به کارگردانی «اولیور استون» ساخته خواهد شد.

گوردون لویت گفت انگیزه اش از ملاقات این بود که: “شخصی را که می خواهم به جایش بازی کنم بهتر بشناسم، می خواهم بدانم نقاط ضعف و قوت او چیست.”

این دو برای چهار ساعت با یک دیگر گفت و گو کردند. گرچه گوردون لویت می خواست مکالامه را ضبط کند، اما به او توصیه شده بود که این کار را انجام ندهد. در واقع، حتی از او خواسته بودند که شکل گرفتن این ملاقات را اعلام نکند، زیرا ایالات متحده به شدت اسنودن را تحت نظر دارد.

این بازیگر جزییات زیادی از گفت وگوی شان ارایه نداد، اما گفت که با اسنودن کاملا هم عقیده است و اینکه او کارهایش را از روی اهمیت و علاقه به کشورش انجام داد.

گوردون لویت گفت: “چیزی که من در این ملاقات به آن پی بردم این بود که اسنودن آن کارها را به این دلیل انجام داد که به درست بودن آن اعتقاد داشت. او معتقد بود با این کار به کشوری که دوست اش دارد کمک می کند.”

البته هیچ تضمینی وجود ندارد که این ملاقات به تولید یک فیلم سینمایی دقیق از زندگی اسنودن تبدیل شود. حتما شما هم قبلا شاهد فیلم های زندگی نامه ای بودید که زندگی فرد مورد نظر را درست به تصویر نکشیده اند. اما در هر حال، این موضوع نشان می دهد که تهیه کنندگان فیلم برای به تصویر درآوردن اسنودن و انگیزه ی اعمال اش، تلاش هایی انجام می دهند.

منبع: The Gaurdian

منبع :

loading...
تبلیغات