اخبار اکاایران

نینتندو پتنتی برای دستگاه مجهز به حسگر ثبت می کند

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد نینتندو پتنتی برای دستگاه مجهز به حسگر ثبت می کند ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته ترفندهای بازی ها از سایت ترفند آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

نینتندو پتنتی برای دستگاه مجهز به حسگر ثبت می کند

آکاایران: نینتندو پتنتی برای دستگاه مجهز به حسگر ثبت می کند

آکاایران شرکت نینتندو اخیرا پتنت دستگاهی را به ثبت رسانده که در همه ی جهات اش حسگرهایی تعبیه شده است.

به گزارش آکاایران

دستگاه ترسیم شده در این پتنت می تواند اشیای اطراف را تشخیص دهد.

نینتندو شرکتی است که هیچ وقت از سنت ها و قاعده ی ساخت بازی و دستگاه های بازی پیروی نمی کند. همان طور که در کنسول هایی مثل نینتندو 3DS دیده ایم، نینتندو در این شرکت از دیگر دستگاه ها مثل Game Boy فاصله ی زیادی گرفته است؛ و دستگاه هایی مثل Wii و Wii U تفاوت فاحشی با کنسول های سونی و مایکروسافت دارند.

با توجه این نکته، این سوال پیش می آید که نینتندو برای دستگاه بعدی اش، نینتندو NX چه نقشه ای در سر دارد. در همین راستا، اخیرا پتنتی پیدا شده که نشانه هایی از ویژگی های کنسول بعدی نینتندو می دهد؛ البته هیچ تضمینی وجود ندارد که اطلاعات این پتنت صحت داشته باشند. همان طور که در دیاگرام تصویر می بینید، نوعی کنسول دستی یا دسته ی کنسول ترسیم شده که در چهار لبه ی آن حسگرهایی رو به جلو دیده می شود.

در اصل، در همه ی جهات دستگاه حسگرهایی دیده می شود که به سمت بیرون پرتو می افکنند. دستگاه مورد نظر به کمک این حسگرها قابلیت تشخیص اشیایی مثل اسباب بازی را دارد. به عنوان مثال، در این پتنت توضیح داده شده که حسگرها چگونه می توانند بارکد یک اسباب بازی را اسکن کنند تا آن را تشخیص دهند.

همچنین ظاهرا این دستگاه می تواند ضربان نبض را تشخیص دهد که نشان دهنده ی برنامه های نینتندو برای ساخت یک دستگاه کیفیت زندگی است. این شرکت قبلا پروژه ی چنین دستگاهی را به نام Wii Vitality Sensor در دستور کارش داشت؛ اما این دستگاه هیچ وقت عرضه نشد. در هر صورت، این فقط یک پتنت است و هیچ تضمینی وجود ندارد که ایده های ترسیم شده در آن تحقق یابند. در حال حاضر، هیچ اطلاعاتی از کنسول نینتندو NX در دسترس نیست و این پتنت ها ممکن است به برخی از ویژگی های احتمالی آن اشاره کنند.

منبع: Nintendo Life

منبع :

نینتندو پتنتی برای دستگاه مجهز به حسگر ثبت می کند گردآوری توسط بخش ترفند بازی، ترفندهای بازی، رمزهای بازی سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات