اخبار اکاایران

اخرین مطالب آکاایران

۵ اتفاق مهم کنفرانس Oculus Connect دیروز

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد ۵ اتفاق مهم کنفرانس Oculus Connect دیروز ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت ترفند آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

۵ اتفاق مهم کنفرانس Oculus Connect دیروز
,[categoriy]

آکاایران: ۵ اتفاق مهم کنفرانس Oculus Connect دیروز

آکاایران برای دومین سال متوالی، شرکت Oculus کنفرانسی مطبوعاتی برگزار کرد تا توسط آن، از برنامه های اش برای دوربین واقعیت مجازی شان بگوید.

به گزارش آکاایران

کنفرانس Oculus Connect برای معرفی قابلیت های بیشتر این دوربین واقعیت مجازی دیروز برگزار شد. می توانید اتفاقات مهم آن را در اینجا بخوانید.

در این کنفرانس، از طراحان گرفته تا شرکت های بزرگ، هر کدام حرفی برای گفتن در صنعت جدید دوربین های واقعیت مجازی داشتند و آینده ی این صنعت را از همین امروز روشن کردند.

چهره های مهمی مثل «پالمر لاکی» (Palmer Luckey)، موسس این شرکت و هم چنین «جان کارمک» (John Carmack) در کنفراسن Oculus Connect 2 حضور داشتند.

تمام اتفاقات مهمی که در این کنفرانس خبری روی داد را برای تان جمع آوری کرده ایم. می توانید آن ها را در ادامه بخوانید:

– دوربین واقعیت مجازی سامسونگ

شرکت سامسونگ و Oculus با همکاری یکدیگر دوربین واقعیت مجازی Samsung Gear VR را ارتقا داده اند. دوربین جدید سامسونگ از تمام گوشی های جدید این شرکت پشتیبانی می کند و تنها 99 دلار قیمت دارد. البته این دوربین، برای کار کردن حتما نیازمند یک گوشی هوشمند است. قرار است Gear VR در آبان امسال عرضه شود.

,[categoriy]

– زمان عرضه ی دسته ی Oculus Touch مشخص شد

شرکت Oculus گفت که دسته های بازی اش تا نیمه ی دوم سال آینده ی میلادی عرضه خواهند شد. این دسته ها قرار است برخلاف گیم پدهای معمولی، حس استفاده از دست های واقعی را به بازی کننده بدهد.

,[categoriy]

– بازی Minecraft برای Oculus Rift

یکی از مسوولان شرکت مایکروسافت، صاحب فعلی بازی ماین کرفت، روی سن آمد تا بگوید که نسخه ی ویندوز 10 این بازی از دوربین Oculus Rift پشتیبانی خواهد کرد. مایکروسافت گفت که هم زمان با عرضه ی دوربین، بازی ماین کرفت هم از آن پشتیبانی خواهد کرد.

,[categoriy]

– نرم افزار طراحی سه بعدی

شرکت Oculus از نرم افزاری به اسم Medium رونمایی کرد که به افراد اجازه می دهد در محیطی مجازی، اشیا سه بعدی طراحی کنند. این نرم افزار هم زمان با دسته های Oculus Touch عرضه خواهد شد.

,[categoriy]

– نرم افزارهای جدید برای Oculus Rift

قرار است نرم افزارهایی مثل hulu یا Netflix برای دوربین Oculus Rift عرضه شوند. کاربران هم می توانند از این پس فیلم ها و سریال های مورد علاقه شان را با استفاده از این دوربین واقعیت مجازی ببینند. حتی قرار است فیلم هایی که مختص دوربین های واقعیت مجازی و به صورت 360 درجه ضبط شده اند توسط این سرویس ها در دسترس مخاطبان قرار گیرد.

,[categoriy]

شرکت Oculus هم چنین گفت که می خواهد با همکاری شرکت های Dell و Asus کامپیوترهایی آماده برای دوربین واقعیت مجازی Oculus Rift عرضه کند. نرم افزار Oculus SDK هم که به سازندگان اجازه می دهد محتوای مخصوص برای این دوربین بسازند، در آبان عرضه خواهد شد.

منبع: Pocket- Lint

منبع :

۵ اتفاق مهم کنفرانس Oculus Connect دیروز گردآوری توسط بخش ترفند بازی، ترفندهای بازی، رمزهای بازی سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات