دوربین واقعیت مجازی سامسونگ تنها ۹۹ دلار قیمت دارد

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد دوربین واقعیت مجازی سامسونگ تنها ۹۹ دلار قیمت دارد ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت ترفند آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

دوربین واقعیت مجازی سامسونگ تنها ۹۹ دلار قیمت دارد
,[categoriy]

آکاایران: دوربین واقعیت مجازی سامسونگ تنها ۹۹ دلار قیمت دارد

آکاایران در کنفرانس Oculus Connect دیروز، یکی از مسوولان شرکت سامسونگ روی سن آمد تا از دوربین واقعیت مجازی شان که قرار است تا پایان سال عرضه شود رونمایی کند.

به گزارش آکاایران

سامسونگ دوربین واقعیت مجازی جدیدش را با قیمتی ۹۹ دلاری در آبان عرضه خواهد کرد.

این دوربین واقعیت مجازی، درست مثل مدل قبلی که سامسونگ ساخته بود، با همکاری شرکت Oculus ساخته شده است. سامسونگ گفت که مدل جدید و ارتقا یافته ی دوربین، برای اینکه در دسترس مخاطبان بیشتری قرار گیرد، تنها ۹۹ دلار قیمت خواهد داشت.

سامسونگ هم چنین گوشی های هوشمند جدیدش را کاملا سازگار با این دوربین اعلام کرد. یعنی گوشی های هوشمند Note 5 ،S6 ،S6 Edge و نسخه ی Plus آن با دوربین واقعیت مجازی سامسونگ که Gear VR نام دارد همخوانی خواهند داشت.

دوربین جدید سامسونگ، در مقایسه با مدل سال گذشته، ۲۲ درصد وزن کمتری دارد. پوشیدن این هدست هم بسیار راحت تر شده است و مثل مدل قبلی، سر افراد را اذیت نمی کند.

,[categoriy]
,[categoriy]

دوربین واقعیت مجازی Oculus Rift در حال حاضر قیمت بسیار بالایی دارد و وسیله ای مثل Gear VR شرکت سامسونگ، می تواند این مشکل را حل کند.

سامسونگ گفته است که دوربین Gear VR جدید در نوامبر امسال (آبان ماه سال جاری) با قیمت ۹۹ دلار عرضه خواهد شد.

منبع: Digital Trends

منبع :

دوربین واقعیت مجازی سامسونگ تنها ۹۹ دلار قیمت دارد گردآوری توسط بخش ترفند بازی، ترفندهای بازی، رمزهای بازی سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات