پاسخ تند ارون سورکین به گفته های تیم کوک درباره ی فیلم استیو جابز

آکاایران: پاسخ تند ارون سورکین به گفته های تیم کوک درباره ی فیلم استیو جابز

آکاایران ارون سورکین، فیلم نامه نویس فیلم استیو جابز: مرد درون ماشین، به اظهارات تیم کوک مبنی بر فرصت طلبانه بودن فیلم استیو جابز، پاسخ داد.

به گزارش آکاایران

اظهارات تیم کوک درباره ی فیلم استیو جابز، نویسنده ی این فیلم را به خشم آورد.

اگر به یاد داشته باشید چندی پیش تیم کوک در برنامه ی تلویزیونی آخر شب «استیون کولبرت»، فیلم هایی را که درباره ی استیو جابز ساخته می شود، “فرصت طلبانه” توصیف کرده بود. ظاهرا این گفته ی او «ارون سورکین» (Aaron Sorkin)، نویسنده ی فیلم نامه ی «استیو جابز: مرد درون ماشین» را به خشم آورده است. به گزارش هالیوود ریپورتر (Hollywood Reporter)، او به اظهارات تیم کوک با لحن تندی پاسخ داد. کوک عنوان کرده بود که: «من فکر می کنم عده ی زیادی می خواهند از فرصت سوءاستفاده کنند و من از این متنفرم. استیوی که من می شناختم انسان فوق العاده و شگفت انگیزی بود.»

پاسخ تند ارون سورکین به گفته های تیم کوک درباره ی فیلم استیو جابز

اما سورکین در جریان یک رویداد مطبوعاتی ادعا کرد که او و کسانی که در راس این پروژه کار می کردند، برای ساخت این فیلم از حقوق شان کسر شد. او گفت: اولا هیچ کس این فیلم را برای پول دار شدن نساخت، دوما تیم کوک باید قبل از اینکه درباره ی فیلم تصمیم بگیرد، آن را ببیند.» اما نیش دارترین پاسخ سورکین این بود: «سوما، اگر شما در چین یک کارخانه پر از کودکانی دارید که به ازای 17 سنت در ساعت آیفون مونتاژ می کنند، باید جرات زیادی داشته باشید که شخص دیگری را فرصت طلب توصیف کنید.»

اپل قطعا این اتهام را که کودکان آیفون ها و آیپدها را مونتاژ می کنند، رد خواهد کرد. این شرکت قبلا تامین کنندگانی را که کارکنان زیر سن مجاز داشتند، کنار گذاشته است. اما این مانع از اظهارات تند سورکین نشد.
فیلم استیو جابز به بازیگری «مایکل فاسبندر»، «کیت وینسلت»، و «ست روگن» پس از اولین نمایش اش با استقبال زیاد منتقدان رو به رو شد. این فیلم در هفدهم مهر ماه در آمریکا اکران خواهد شد.

منبع: Hollywood Reporter

منبع :

تبلیغات