ندای وظیفه : عملیات سری ۳ برای PS3 و Xbox 360 بدون کمپین تک نفره

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد ندای وظیفه : عملیات سری ۳ برای PS3 و Xbox 360 بدون کمپین تک نفره ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت ترفند آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

ندای وظیفه : عملیات سری ۳ برای PS3 و Xbox 360 بدون کمپین تک نفره
,[categoriy]

آکاایران: ندای وظیفه : عملیات سری ۳ برای PS3 و Xbox 360 بدون کمپین تک نفره

آکاایران شرکت های سازنده و ناشر بازی ندای وظیفه: عملیات سری ۳ اعلام کردند که این بازی برای کنسول های نسل هفتمی بخش داستانی تک نفره نخواهد داشت.

به گزارش آکاایران

«امکان اجرای بخش داستانی تک نفره در کنسول های نسل هفتم وجود ندارد.»

شرکت های «اکتیویژن» و «تری آرک» (Treyarch) اعلام کردند نسخه ی پلی استیشن ۳ و ایکس باکس ۳۶۰ بازی ندای وظیفه: عملیات سری سه (Call of Duty: Black Ops III) بخش داستانی تک نفره نخواهد داشت.

نسخه های پلی استیشن ۳ و ایکس باکس ۳۶۰ نداس وظیفه را می توان تنها در حالت های «چندنفره» و «زامبی» بازی کرد.

براساس گفته ی مسوولان اکتیویژن، “بخش کمپین ۱ تا ۴ نفره ی ندای وظیفه برای پلی استیشن ۴، ایکس باکس وان و کامپیوترهای شخصی به قدری وسیع طراحی شده که امکان بازسازی و اجرای آن برای سخت افزار دستگاه های نسل قبلی وجود نداشت.”

وقتی که نسخه ی کنسول های نسل قبل در ابتدا معرفی شدند، قرار بود بخش داستانی کمپین را هم داشته باشند، با این تفاوت که تعداد چهار بازی کننده به دو بازی کننده کاهش می یافت. با این حساب آن دسته از طرف داران بازی که هنوز کنسول نسل هشتمی تهیه نکرده اند، از این خبر ناراحت خواهند شد.

نسخه ی پلی استیشن ۳ و ایکس باکس ۳۶۰ بازی ندای وظیفه: عملیات سری ۳ به قیمت ۴۹٫۹۹ دلار فروخته خواهد شد. نسخه های پلی استیشن ۴ و ایکس باکس وان هم که محتوی بخش داستانی تک نفره هستند به قیمت ۵۹٫۹۹ دلار به فروش خواهند رفت.

ندای وظیفه: عملیات سری ۳ روز هجدهم آبان عرضه خواهد شد.

منبع: Gematsu

منبع :

ندای وظیفه : عملیات سری ۳ برای PS3 و Xbox 360 بدون کمپین تک نفره گردآوری توسط بخش ترفند بازی، ترفندهای بازی، رمزهای بازی سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات