مایکروسافت چهار باندل جدید برای ایکس باکس وان معرفی خواهد کرد

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد مایکروسافت چهار باندل جدید برای ایکس باکس وان معرفی خواهد کرد ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت ترفند آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

مایکروسافت چهار باندل جدید برای ایکس باکس وان معرفی خواهد کرد
,[categoriy]

آکاایران: مایکروسافت چهار باندل جدید برای ایکس باکس وان معرفی خواهد کرد

آکاایران اگر قصد خرید کنسول ایکس باکس وان را دارید، بد نیست که تا چند روز دیگر صبر کنید. مایکروسافت می خواهد چند باندل جدید برای کنسول ایکس باکس وان معرفی کند.

به گزارش آکاایران

به نظر می رسد که مایکروسافت قصد دارد ۴ باندل جدید برای ایکس باکس راهی بازار کند.

به تازگی تصویری منتشر شده که در آن چهار جعبه بی نام و نشان از ایکس باکس وان قرار دارد. به نظر می رسد که مایکروسافت قصد دارد در تاریخ ۶ مهر ماه (۲۸ سپتامبر) چهار باندل جدید از کنسول ایکس باکس معرفی کند. در حالی که هنوز اطلاعات بیشتری درباره این کنسول های جدید منتشر نشده، شایعات گفته اند که به احتمال زیاد این باندل ها برای بازی های فال اوت ۴، خیزش توم ریدر، Star Wars: Battlefront و هیلو ۵ خواهند بود. البته شاید مایکروسافت باندل های دیگری را در نظر گرفته باشد.

,[categoriy]

لازم به ذکر است که این شرکت به تازگی اعلام کرده که علاقه مندان می توانند کنسول ایکس باکس وان را با دو بازی Gears of War Ultimate Edition، Rare Replay و یک دسته اضافه با قیمت ۳۵۰ دلار خریداری کنند.

,[categoriy]

مایکروسافت اعلام کرد که قصد دارد از روزهای آینده این باندل ها را به نمایش دربیاورد. این شرکت گفت که در هر روز یک مدل مخصوص را معرفی خواهد کرد که علاقه مندان می توانند آن ها را خریداری کنند.

منبع: VG247 , GameSpot

منبع :

مایکروسافت چهار باندل جدید برای ایکس باکس وان معرفی خواهد کرد گردآوری توسط بخش ترفند بازی، ترفندهای بازی، رمزهای بازی سایت آکاایران

اخبار اکاایران

تبلیغات