با هک پلی استیشن TV بیشتر بازی کنید

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد با هک پلی استیشن TV بیشتر بازی کنید ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت ترفند آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

با هک پلی استیشن TV بیشتر بازی کنید
,[categoriy]

آکاایران: با هک پلی استیشن TV بیشتر بازی کنید

آکاایران اگر از جمله افرادی هستید که پلی استیشن TV خریداری کرده اید و مدت زیادی است که از آن استفاده نمی کنید، بد نیست که دوباره به سراغ آن بروید.

به گزارش آکاایران

تنها با دنبال کردن یک روش ساده می توانید پلی استیشن TV را هک کنید. با این کار می توان بازی های مختلف را روی آن اجرا کرد.

به تازگی فردی به نام mr.gas توانسته این دستگاه را هک کند تا بتوان به وسیله آن بیشتر بازی کرد. حتی این دستگاه می تواند بازی هایی را اجرا کند که به شکل خاص برای آن طراحی نشده اند. موضوع جالب اینجاست که افرادی که به روش های هک آشنایی ندارند هم می توانند از این روش استفاده کنند. تنها کافی است با مراجعه به این سایت یک فایل به نام writer.eml را دانلود کنید. سپس نام این فایل را به #0 تغییر دهید و پسوند آن را بردارید تا این فایل هیچ پسوندی نداشته باشد. سپس به وسیله برنامه ایمیل پلی استیشن TV این فایل را برای دستگاه خودتان ارسال کنید.
با انجام دادن این کار می توانید لانچر اجرای بازی های پلی استیشن TV را بازنویسی کنید تا بازی های مختلف را اجرا کند. به طور مثال می توانید بازی Uncharted Golden Abyss را به وسیله این دستگاه تجربه کنید. کاربران مختلف گفته اند که بسیاری از بازی ها و برنامه های مختلف مانند Netfilx با این روش روی پلی استیشن TV اجرا می شوند. تنها کافی است که راهنمای این روش را مطالعه کنید تا بتوانید بازی هایی که در گذشته روی این دستگاه اجرا نمی شدند را تجربه کنید.

,[categoriy]

منبع: Engadget

منبع :

با هک پلی استیشن TV بیشتر بازی کنید گردآوری توسط بخش ترفند بازی، ترفندهای بازی، رمزهای بازی سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات