سازنده ی هانیبال مجموعه ی قدیمی Amazing Stories را زنده می کند

آکاایران: سازنده ی هانیبال مجموعه ی قدیمی Amazing Stories را زنده می کند

آکاایران مسوولان شبکه NBC، ساخت ادامه ی سریال «هانیبال» را لغو کردند؛ هیچ شرکت دیگری هم حاضر نشده است ساخت ادامه ی آن را بر عهده بگیرد. در نتیجه این سوال در ذهن طرفداران این سریال محبوب پیش آمده است: “سازنده ی این سریال می خواهد پس از هانیبال روی چه چیزی کار کند؟”

به گزارش آکاایران

بر اساس اطلاعات منتشر شده، اسپیلبرگ قرار نیست هیچ نقشی در ساخت مجموعه ی جدید Amazing Stories داشته باشد

«برایان فولر» که مغزمتفکر پشت هانیبال است، می خواهد مجموعه کمیک های American Gods را به سریال تلویزیونی تبدیل کند. بر اساس گزارشی که وب سایت Entertainment Weekly داده، فولر هم چنین با شبکه ی تلویزیونی NBC برای ساخت مجموعه ی تلویزیونی جدیدی بر اساس سریال قدیمی Amazing Stories قرارداد بسته است.

می توان به مجموعه ی تلویزیونی Amazing Stories به عنوان نسخه ی ساده تری از سریال محبوب The Twilight Zone نگاه کرد. سریال Amazing Stories که توسط استیون اسپیلبرگ ساخت شده است، درست مثل سریال Twlight Zone هر هفته به یک داستان علمی-تخیلی یا فانتزی می پرداخت.

نکته ی مهم درباره ی سریال Amazing Stories، حضور کارگردانان مطرح در آن است. کارگردانان بزرگی مثل «مارتین اسکورسیزی»، «کلینت ایستوود»، «جو دانته» یا «اروین کرشنر» کارگردانی قسمت های مختلف Amazing Stories را بر عهده داشته اند. خود اسپیلبرگ هم برخی از قسمت ها را کارگردانی کرده است.

بر اساس اطلاعات منتشر شده، اسپیلبرگ قرار نیست هیچ نقشی در ساخت مجموعه ی جدید Amazing Stories داشته باشد. با این حال، فولر توانسته است با سریال هایی مثل هانیبال، Dead Like Me و Pushing Daisies توان خود را در ادغام سبک های مختلفی مثل «ترس» و «کمدی» نشان دهد.

هنوز زمان دقیق پخش مجموعه های جدیدی که «برایان فولر» در دست ساخت دارد مشخص نیست.

منبع: The Verge

منبع :

تبلیغات