ارون سورکین از تیم کوک عذرخواهی کرد

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد ارون سورکین از تیم کوک عذرخواهی کرد ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته ترفندهای بازی ها از سایت ترفند آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

ارون سورکین از تیم کوک عذرخواهی کرد

آکاایران: ارون سورکین از تیم کوک عذرخواهی کرد

آکاایران ارون سورکین، نویسنده ی فیلم جدید استیو جابز از تیم به خاطر اظهارات خشن اش عذر خواست.

به گزارش آکاایران این فیلم جدید استیو جابز حسابی داستان ساز شده است. حدودا دو هفته پیش تیم کوک در یک برنامه ی تلویزیونی آخر شب از فیلم هایی که درباره ی استیو جابز ساخته می شوند ابراز تنفر کرده و آنها را فرصت طلبانه خوانده بود. این گفته ی کوک هم پاسخ تند «ارون سورکین» فیلم نامه نویس را به دنبال داشت که اپل را به سوءاستفاده از کودکان در کارخانه های چینی متهم کرده بود.

حالا سورکین از تیم کوک به خاطر صحبت های تند و ناخوشایندش معذرت خواهی کرد. سورکین به E! News گفت: «می دانید، من فکر می کنم که تیم کوک و من هر دو کمی زیاده روی کردیم. من از تیم کوک معذرت می خواهم. امیدوارم وقتی که او فیلم را می بیند، از آن لذت ببرد، درست همان قدر که من از محصولات او لذت می برم.»

تمام ماجرا از اینجا شروع شد که تیم کوک در یک برنامه ی پربیننده ی تلویزیونی دست اندرکاران فیلم های استیوجابز را فرصت طلب توصیف کرد و گفت از این کار آنها متنفر است. سورکین هم با لحن ناملایمی پاسخ داد که “هیچ کس این فیلم را برای پول دار شدن نساخته است.”

فیلم سینماییاستیو جابز روز یکم آبان در آمریکا اکران عمومی خواهد شد و هفدهم مهر ماه برای مدت محدودی روی پرده های سینما به نمایش درخواهد آمد.

منبع: E! News

منبع :

ارون سورکین از تیم کوک عذرخواهی کرد گردآوری توسط بخش ترفند بازی، ترفندهای بازی، رمزهای بازی سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات