در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد سونی: به این زودی ها خبری از ویتای جدید نخواهد بود ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته ترفندهای بازی ها از سایت ترفند آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

سونی: به این زودی ها خبری از ویتای جدید نخواهد بود
سونی: به این زودی ها خبری از ویتای جدید نخواهد بود

آکاایران: سونی: به این زودی ها خبری از ویتای جدید نخواهد بود

آکاایران آخرین باری که سونی از یک پلی استیشن ویتای جدید صحبت کرد، به سال ۲۰۱۳ باز می گردد. سونی دو سال پیش مدلی جدید از ویتا را رونمایی کرد که کمی باریک تر از مدل اولی بود، برای همین هم به آن عموما Vita Slim گفته می شود. با این حال اگر در ذهن تان رونمایی از کنسول دستی جدیدی از سوی سونی را پیش بینی می کنید، بهتر است قید آن را بزنید.

به گزارش آکاایران

مدیر استودیوهای سونی گفته است که فعلا قصد ساخت یک کنسول دستی جدید را ندارند.

«شوهی یوشیدا»، مدیر استودیوهای بازی سازی سونی، اخیرا در مصاحبه ای گفته است که فعلا قصد ساخت ویتای جدیدی را ندارند. ظاهرا این موضوع هم به دلیل محبوب بالای بازی های موبایل است. سونی می گوید که کنسول های دستی فعلا وضعیت رقابتی خوبی ندارند.

یوشیدا در پاسخ به این سوال که آیا می خواهند ویتای جدیدی بسازند یا نه گفته است: “سوال سختی است. مردم همه گوشی موبایل دارند و بازی کردن روی اسمارت فون ها خیلی راحت است. بیشتر بازی های اسمارت فون ها هم رایگان هستند، یا حداقل بازی کردن شان رایگان است.”

یوشیدا در ادامه ی پاسخ اش می گوید با اینکه معتقد است که بازی های موبایل هم سرگرم کننده هستند و هم طراحی های خوبی دارند، اما کلیدهای فیزیکی همه چیز را عوض می کنند.

با اینکه کنسول های دستی وضعیت خوبی را در کشورهای غربی سپری نمی کنند، اما ژاپن به طور عجیبی از دو کنسول Nintendo 3DS و پلی استیشن ویتا استقبال کرده است. فروش این دو کنسول به مقدار زیادی در ژاپن بالا است. بازی هایی هم که برای ویتا و 3DS در ژاپن ساخته و عرضه می شوند فروش بالایی دارند.

منبع: UberGizmo

منبع :

سونی: به این زودی ها خبری از ویتای جدید نخواهد بود گردآوری توسط بخش ترفند بازی، ترفندهای بازی، رمزهای بازی سایت آکاایران
تبلیغات