در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد هیتمن سال آینده به صورت دیجیتالی عرضه می شود ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته ترفندهای بازی ها از سایت ترفند آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

هیتمن سال آینده به صورت دیجیتالی عرضه می شود
هیتمن سال آینده به صورت دیجیتالی عرضه می شود

آکاایران: هیتمن سال آینده به صورت دیجیتالی عرضه می شود

آکاایران اسکوئرانیکس هفته ی پیش اعلام کرد که تاریخ انتشار جدیدترین شماره از مجموعه بازی های هیتمن تا بهار سال آینده به عقب افتاده است. این شرکت دیروز تاریخ و نحوه ی دقیق عرضه ی این بازی را مشخص کرد.

به گزارش آکاایران

هیتمن قرار است سال آینده به صورت دیجیتالی و مرحله ای عرضه شود.

جدیدترین قسمت هیتمن که همان Hitman نام گرفته، قرار است در روز یازدهم مارس سال آینده ی میلادی (۲۰ اسفند) روی سه پلتفرم ایکس باکس وان، پلی استیشن۴ و رایانه های شخصی به صورت دیجیتال عرضه شود.

بازی در زمان عرضه اش، تنها سه نقشه دارد. این سه نقشه در کشورهای فرانسه، ایتالیا و مراکش قرار خواهند داشت. بازی در بخش اول عرضه، شش مرحله ی داستانی دارد که در این سه نقطه اتفاق می افتند. بیش از ۸۰۰ هدف مختلف هم در بخش Contracts بازی قرار داده خواهند شد.

استودیوی بازی سازی Io Interactive پس از عرضه ی بازی و برای مدت سه ماه، ماهی یک مرحله ی بزرگ به Hitman اضافه خواهد کرد. مرحله ی «تایلند» در آوریل، مرحله ی «امریکا» در مه و مرحله ی «ژاپن» در ماه ژوئن به بازی اضافه خواهند شد.

در کنار این مراحل، هر از گاهی نیز هدف هایی به بازی اضافه می شوند که کشتن آن ها، فقط برای مدت زمانی محدود ممکن خواهد بود.

شرکت بازی سازی اسکوئرانیکس گفته است که بازی را در مارس، به صورت دو نسخه ی ۶۰ دلاری و ۳۵ دلاری عرضه خواهد کرد. نسخه ی ۶۰ دلاری، سه مرحله ی ابتدایی بازی و مراحلی که قرار است به مرور زمان به Hitman اضافه شود را شامل می شوند.

نسخه ی ۳۵ دلاری هم تنها سه مرحله ی اولیه را در برخواهد داشت. البته اسکوئرانیکس گفته است که بروزرسانی های بخش Contracts هم تنها برای مدت یک ماه برای کسانی که نسخه ی ۳۵ دلاری را خریده اند عرضه خواهد شد.

اسکوئرانیکس چند وقت پیش گفته بود که احتمالا پس از عرضه ی تمام مراحل بازی، نسخه ای فیزیکی از Hitman را عرضه خواهند کرد که تمام محتوا در خود جای خواهد داد؛ با این حال این شرکت اخیرا حرفی در این باره نزده است.

اینفوگراف زیر، نحوه ی عرضه ی مراحل را توضیح می دهد:

هیتمن سال آینده به صورت دیجیتالی عرضه می شود

منبع: Gematsu

منبع :

هیتمن سال آینده به صورت دیجیتالی عرضه می شود گردآوری توسط بخش ترفند بازی، ترفندهای بازی، رمزهای بازی سایت آکاایران
تبلیغات