آخرین تریلر Call of Duty: Black Ops III منتشر شد

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد آخرین تریلر Call of Duty: Black Ops III منتشر شد ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت ترفند آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آخرین تریلر Call of Duty: Black Ops III منتشر شد
,[categoriy]

آکاایران: آخرین تریلر Call of Duty: Black Ops III منتشر شد

آکاایران شرکت بازی سازی اکتیویژن، سازنده ی مجموعه بازی های «ندای وظیفه»، آخرین تریلر بازی «عملیات سری ۳» را قبل از عرضه اش منتشر کرد. این تریلر، روند اصلی بازی را به تصویر می کشد.

به گزارش آکاایران

اکتیویژن می گوید که «عملیات سری ۳» در اصل سه بازی در یک بازی است.

«ندای وظیفه: عملیات سری ۳» (Call of Duty: Black Ops III) قرار است دنباله ی مستقیمی برای شماره ی دوم «عملیات سری» باشد. داستان بازی ۴۰ سال پس از اتفاقات شماره ی دوم روی می دهد و مثل «عملیات سری ۲»، ساختاری علمی-تخیلی دارد.

اکتیویژن می گوید که «عملیات سری ۳» در اصل سه بازی در یک بازی است. این بازی قرار است از سه بخش مختلف تشکیل شده باشد. بخش اول، قسمت داستانی بازی است. مهم ترین بخش «ندای وظیفه» هم که بخش چندنفره اش باشد، در «عملیات سری ۳» بزرگ تر از هر شماره ی دیگری وجود دارد. سومین بخش هم، بخش «زامبی» است که این بار برای اولین بار، از یک خط داستانی جدا بهره مند شده است.

اکتیویژن چند هفته ی پیش تریلری از بخش داستانی بازی هم منتشر کرده بود.

عملیات سری ۳ قرار است روی پلتفرم های ایکس باکس ۳۶۰، ایکس باکس وان، پلی استیشن۳، پلی استیشن۴ و رایانه های شخصی عرضه شود. با این حال، دو نسخه ی ایکس باکس ۳۶۰ و پلی استیشن۳، بخش داستانی ندارند.

می توانید در ادامه تریلر جدید این بازی را ببینید.

منبع: Gematsu

منبع :

آخرین تریلر Call of Duty: Black Ops III منتشر شد گردآوری توسط بخش ترفند بازی، ترفندهای بازی، رمزهای بازی سایت آکاایران

اخبار اکاایران

تبلیغات