قیمت هدست Oculus Rift بیشتر از 350 دلار خواهد بود

آکاایران: قیمت هدست Oculus Rift بیشتر از 350 دلار خواهد بود

آکاایران هدست واقعیت مجازی Oculus Rift قرار است در سال ۲۰۱۶ راهی بازار شود. در حالی که خیلی ها قصد خرید این محصول را دارند، به نظر می رسد که قیمت بالایی برای آن در نظر گرفته شده باشد.

به گزارش آکاایران

بنیان گذار شرکت Oculus در مصاحبه ای گفت که هدست واقعیت مجازی Oculus Rift با قیمت بیشتر از ۳۵۰ دلار راهی بازار می شود.

درحالی که سازند ه گان هدست Oculus Rift هنوز قیمت آن را اعلام نکرده اند، شایعات زیادی درباره این موضوع منتشر شده است. در اوایل سال ۲۰۱۵ گفته شد که این محصول با قیمت ۱۵۰۰ دلار عرضه می شود. چنین قیمتی به احتمال زیاد نمی تواند مردم را نسبت به خرید این هدست واقعیت مجازی تشویق کند.
این سوال که Oculus Rift با چه قیمتی راهی بازار می شود، همچنان پابرجا است. بسیاری از کاربران ممکن است از کامپیوتر قدرتمندی برخوردار باشند که می توانند به وسیله آن با هدست Oculus Rift کار کنند. به تازگی سایت Road to VR گفته که این هدست با قیمت بیشتر از ۳۵۰ دلار در اختیار کاربران قرار می گیرد. این سایت مصاحبه ای را با پالمر لاکی (Palmer Luckey) بنیان گذار Oculus انجام داده و او در جواب سوال قیمت این هدست گفت که با قیمت بیشتر از ۳۵۰ دلار راهی بازار خواهد شد. او گفت که این هدست قیمت بالایی خواهد داشت و دلیل آن هم استفاده از تکنولوژی های جدیدی است که در مدل های قبلی وجود نداشتند.

قیمت هدست Oculus Rift بیشتر از 350 دلار خواهد بود

پالمر لاکی (Palmer Luckey) بنیان گذار شرکت Oculus

براساس گفته های لاکی مردم با شنیدن قیمت نهایی این محصول هیجان زده خواهند شد. قیمتی برای این هدست اعلام خواهد شد که پایین تر از محصولات مشابه باشد. لاکی در ادامه گفت که اگر مردم می خواهند این هدست را در اختیار داشته باشند، بهتر است از الان برای آن پس اندازد کنند.

منبع: Uber Gizmo

منبع :

تبلیغات