قیمت هدست Oculus Rift بیشتر از 350 دلار خواهد بود

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد قیمت هدست Oculus Rift بیشتر از 350 دلار خواهد بود ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت ترفند آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

قیمت هدست Oculus Rift بیشتر از 350 دلار خواهد بود
,[categoriy]

آکاایران: قیمت هدست Oculus Rift بیشتر از 350 دلار خواهد بود

آکاایران هدست واقعیت مجازی Oculus Rift قرار است در سال ۲۰۱۶ راهی بازار شود. در حالی که خیلی ها قصد خرید این محصول را دارند، به نظر می رسد که قیمت بالایی برای آن در نظر گرفته شده باشد.

به گزارش آکاایران

بنیان گذار شرکت Oculus در مصاحبه ای گفت که هدست واقعیت مجازی Oculus Rift با قیمت بیشتر از ۳۵۰ دلار راهی بازار می شود.

درحالی که سازند ه گان هدست Oculus Rift هنوز قیمت آن را اعلام نکرده اند، شایعات زیادی درباره این موضوع منتشر شده است. در اوایل سال ۲۰۱۵ گفته شد که این محصول با قیمت ۱۵۰۰ دلار عرضه می شود. چنین قیمتی به احتمال زیاد نمی تواند مردم را نسبت به خرید این هدست واقعیت مجازی تشویق کند.
این سوال که Oculus Rift با چه قیمتی راهی بازار می شود، همچنان پابرجا است. بسیاری از کاربران ممکن است از کامپیوتر قدرتمندی برخوردار باشند که می توانند به وسیله آن با هدست Oculus Rift کار کنند. به تازگی سایت Road to VR گفته که این هدست با قیمت بیشتر از ۳۵۰ دلار در اختیار کاربران قرار می گیرد. این سایت مصاحبه ای را با پالمر لاکی (Palmer Luckey) بنیان گذار Oculus انجام داده و او در جواب سوال قیمت این هدست گفت که با قیمت بیشتر از ۳۵۰ دلار راهی بازار خواهد شد. او گفت که این هدست قیمت بالایی خواهد داشت و دلیل آن هم استفاده از تکنولوژی های جدیدی است که در مدل های قبلی وجود نداشتند.

,[categoriy]

پالمر لاکی (Palmer Luckey) بنیان گذار شرکت Oculus

براساس گفته های لاکی مردم با شنیدن قیمت نهایی این محصول هیجان زده خواهند شد. قیمتی برای این هدست اعلام خواهد شد که پایین تر از محصولات مشابه باشد. لاکی در ادامه گفت که اگر مردم می خواهند این هدست را در اختیار داشته باشند، بهتر است از الان برای آن پس اندازد کنند.

منبع: Uber Gizmo

منبع :

قیمت هدست Oculus Rift بیشتر از 350 دلار خواهد بود گردآوری توسط بخش ترفند بازی، ترفندهای بازی، رمزهای بازی سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات