بازی Doom روی اپل واچ و Apple TV هم اجرا شد

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد بازی Doom روی اپل واچ و Apple TV هم اجرا شد ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت ترفند آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

بازی Doom روی اپل واچ و Apple TV هم اجرا شد
,[categoriy]

آکاایران: بازی Doom روی اپل واچ و Apple TV هم اجرا شد

آکاایران اصولا یکی از سرگرمی های برنامه نویس ها، راه انداختن بازی Doom روی دستگاه های مختلف است. برنامه نویس ها تا به حال این بازی را روی ماشین حساب ها، گوشی ها و حتی دوربین های دیجیتال به راه انداخته اند.

به گزارش آکاایران

دو برنامه نویس توانسته اند اپل واچ و Apple TV را هک و بازی Doom را روی آن ها اجرا کنند.

جدیدترین دستگاهی که Doom روی آن اجرا شده، ساعت هوشمند اپل و Apple TV است. دو نفر از برنامه نویس های شرکت فیس بوک اخیرا توانسته اند در ده ساعت، اپل واچ و Apple TV را طوری هک کنند که Doom روی آن اجرا شود.

می توانید در پایین ویدیوی اجرای بازی روی Apple TV را ببینید. ظاهرا هم ریموت کنترل Apple TV برای Doom بازی کردن خیلی خوب جواب می دهد.

دستگاه بعدی هم اپل واچ است که به سیستم عامل جدید WatchOS 2 مجهز شده. امکان Doom بازی کردن روی اپل واچ با فریم پایین اش ممکن نیست. با این حال هدف اصلی چنین هک هایی، بازی کردن نیست، بلکه اجرای Doom است.

یکی از دلایلی که بازی Doom برای چنین هک هایی انتخاب شده است، در دسترس بودن تمام کد آن است. سازندگان این بازی، سال ها پیش تمام کد بازی را به صورت متن باز در اختیار همه قرار دادند.

استودیوی بازی سازی id Software در حال حاضر یک Doom جدید هم در دست ساخت دارد که تا چند ماه دیگر عرضه می شود.

منبع: The Verge

منبع :

بازی Doom روی اپل واچ و Apple TV هم اجرا شد گردآوری توسط بخش ترفند بازی، ترفندهای بازی، رمزهای بازی سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات