در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد بتمن: شوالیه آرکام تا چند هفته ی دیگر برای PC عرضه می شود ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته ترفندهای بازی ها از سایت ترفند آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

بتمن: شوالیه آرکام تا چند هفته ی دیگر برای PC عرضه می شود
بتمن: شوالیه آرکام تا چند هفته ی دیگر برای PC عرضه می شود

آکاایران: بتمن: شوالیه آرکام تا چند هفته ی دیگر برای PC عرضه می شود

آکاایران چند ماهی است که از عرضه ی «بتمن: شوالیه آرکام» روی رایانه های شخصی می گذرد. اگر اخبار بازی را دنبال کرده باشید، می دانید که تنها چند روز پس از عرضه ی بازی، شرکت سازنده اش فروش نسخه ی کامپیوتر را متوقف کرد. این چند ماه وقفه هم شاید باعث شده باشد که بازی را فراموش کرده باشیم، اما استودیوی بازی سازی «راک استدی» تمام این مدت را مشغول درست کردن بازی بوده است.

به گزارش آکاایران

شرکت برادران وارنر گفته است که پایان ماه اکتبر، نسخه ی رایانه های شخصی شوالیه آرکام را برای خرید آماده خواهند کرد.

استودیوی بازی سازی راک استدی اخیرا گفته است که تا پایان ماه جاری میلادی، نسخه ی رایانه های شخصی «شوالیه آرکام» را دوباره برای فروش قرار خواهند داد.

دو سه هفته ی پیش یک بروزرسان برای کسانی که نسخه ی کامپیوتر را داشتند منتشر شد که بیشتر مشکلات بازی را رفع می کرد. یعنی بازی کننده ها دیگر مجبور نبودن به هنگام بازی کردن، بافت های بی کیفیت و کندی های بسیاری را تحمل کنند. البته تمام مشکلات حل نشده بود، برای همین هم استودیوی راک استدی زمان بیشتری را برای درست کردن بازی درخواست کرده است.

بتمن: شوالیه آرکام تا چند هفته ی دیگر برای PC عرضه می شود

خیلی از بافت ها به هنگام بازی کردن لود نمی شدند

شرکت بازی سازی برادران وارنر درباره ی وضعیت فعلی بازی گفته است: “در حالی که وضعیت اجرای بازی بسیار بهتر شده است، اما هنوز تیم ها مشغول ساخت بهینه سازهای بیشتری هستند. انتظار داریم تا پایان اکتبر، این بروزرسان ها آماده باشند. از آن زمان نسخه ی رایانه های شخصی برای فروش موجود خواهد بود.”

بتمن: شوالیه آرکام (Batman: Arkham Knight) در روز ۲۳ ژوئن سال جاری (۲ تیر) عرضه شد. بازی توانست نظر اکثر منتقدین را جلب کند و نمرات خوبی بگیرد. البته منتقدین نسخه های ایکس باکس وان و پلی استیشن۴ را بازی کرده بودند.

منبع: Digital Trends

منبع :

بتمن: شوالیه آرکام تا چند هفته ی دیگر برای PC عرضه می شود گردآوری توسط بخش ترفند بازی، ترفندهای بازی، رمزهای بازی سایت آکاایران
تبلیغات