کورتانا برای ایکس باکس وان تاخیر خورد

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد کورتانا برای ایکس باکس وان تاخیر خورد ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت ترفند آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

کورتانا برای ایکس باکس وان تاخیر خورد
,[categoriy]

آکاایران: کورتانا برای ایکس باکس وان تاخیر خورد

آکاایران کورتانا برای ایکس باکس وان تا سال آینده ی میلادی ارایه نخواهد شد.

به گزارش آکاایران

“ما می خواهیم قبل از عرضه ی رسمی کورتانا مطمئن شویم که تجربه ی آن متناسب با نیازهای بازی کنندگان است.”

مایکروسافت در حال حاضر مشغول تست یک داشبورد جدید ویندوز ۱۰ برای ایکس باکس وان است. یکی از مهم ترین ویژگی هایی که در این به روزرسانی اضافه خواهد شد، ادغام کورتانا است. مایکروسافت در ویدیوهای متعددی نحوه ی عملکرد کورتانا را در این داشبورد به نمایش گذاشته؛ اما حالا این شرکت اعلام کرده که کورتانا برای به روزرسان ماه آینده آماده نخواهد بود. «لری هرب» (Larry Hryb) از سوی مایکروسافت گفت: “برنامه ی ما این است که اواخر امسال (سال میلادی) کورتانا را به پیش نمایش تجربه ی ایکس باکس وان اضافه کنیم. ما می خواهیم قبل از عرضه ی رسمی کورتانا مطمئن شویم که تجربه ی آن متناسب با نیازهای بازی کنندگان است.”

علت این تاخیر دقیقا مشخص نیست، اما وقتی در خرداد ماه مایکروسافت جزییات اضافه شدن کورتانا به ایکس باکس وان را داد، هیچ اشاره ای به سال ۲۰۱۶ نکرد. در آن زمان، مایکروسافت در یک ویدیوی تبلیغاتی گفت که برای تشخیص صدای کورتانا به کینکت احتیاج است، بنابراین احتمالا این تاخیر فرصتی به شرکت می دهد که دستیار دیجیتالی را با هدست سازگار سازد.

علیرغم این تاخیر، مایکروسافت پیش نمایش داشبورد جدید را مطابق برنامه عرضه می کند. این شرکت اعضای بیشتری را برای تست این داشبورد اضافه خواهد کرد. یک برنامه ی بتای ایکس باکس برای ویندوز ۱۰ هم ویژگی های جدیدی را به همراه دارد که شامل گفت و گوی متنی دسته جمعی می شود.

منبع: The Verge

منبع :

کورتانا برای ایکس باکس وان تاخیر خورد گردآوری توسط بخش ترفند بازی، ترفندهای بازی، رمزهای بازی سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات