در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد اسلحه ی مرگبار سریال می شود ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته ترفندهای بازی ها از سایت ترفند آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

اسلحه ی مرگبار سریال می شود
اسلحه ی مرگبار سریال می شود

آکاایران: اسلحه ی مرگبار سریال می شود

آکاایران امروزه، در دوره ی طلایی فیلم و تلویزیون زندگی می کنیم. از کارگردان ها گرفته تا نویسنده ها و حتی بازیگر ها، توانسته اند مجموعه هایی سریالی را بسازند که ظرفیت ساخت شان در فیلم نمی گنجد. اید ه هایی را در مجموعه های سریالی می بینیم که بیشتر استودیوهای فیلم سازی حاضر به قبول آن ها نیستند.

به گزارش آکاایران

شبکه ی فاکس می خواهد از مجموعه فیلم های اسلحه ی مرگبار، سریال بسازد.

در یکی از حرکت های اخیر هم قرار است مجموعه فیلم های «اسلحه ی مرگبار» یا همان Lethal Weapon به مجموعه ای تلویزیونی تبدیل شود.

بر اساس گزارش وب سایت Hollywood Reporter، شبکه ی تلویزیونی Fox در مزایده ای توانسته است حق ساخت مجموعه ی تلویزیونی اسلحه ی مرگبار را بخرد. در این مجموعه فیلم ها، «مل گیبسون» و «دنی گلاور» دو نقش اصلی را بر عهده داشتند. ظاهرا داستان سریال هم روند تثبیت شده ی فیلم ها را دنبال خواهد کرد.

«متیو میلر» قرار است نویسندگی سریال را بر عهده بگیرد. میلر پیش از این نویسنده ی سریال Chuck بوده است. شبکه ی Fox به قدری به موفقیت سریال اعتماد دارد که حتی فکر ساخت و نمایش «پایلت» (Pilot) را هم در ذهن ندارد.

اسلحه ی مرگبار سریال می شود

اسلحه ی مرگبار اولین فیلم قدیمی نیست که به سریال تبدیل می شود. فیلم هایی مثل Minority Report، Limitless و 12 Monkeys هم اخیرا به صورت سریالی ساخته شده اند. حتی همین چند وقت پیش شنیدیم که «زک اسنایدر» هم برای ساخت یک مجموعه ی تلویزیونی بر اساس Watchmen وارد مذاکره با شبکه ی HBO شده است.

البته سریال هایی مثل Minority Report یا 12 Monkeys اصلا به خوبی فیلم های اصلی شان نبودند. با این حال باید صبر کنیم و ببینیم که آیا سریال اسلحه ی مرگبار، می تواند موفقیت فیلم های اش را تکرار کند یا نه.

منبع: The Verge

منبع :

اسلحه ی مرگبار سریال می شود گردآوری توسط بخش ترفند بازی، ترفندهای بازی، رمزهای بازی سایت آکاایران
تبلیغات