فیلم های جدید Transformers تا 10 سال آینده ساخته خواهند شد

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد فیلم های جدید Transformers تا 10 سال آینده ساخته خواهند شد ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت ترفند آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

فیلم های جدید Transformers تا 10 سال آینده ساخته خواهند شد
,[categoriy]

آکاایران: فیلم های جدید Transformers تا 10 سال آینده ساخته خواهند شد

آکاایران بعد از اکران فیلم Transformers: Age of Extinction که چندان مورد استقبال قرار نگرفت، احتمال ساخت دنباله این مجموعه فیلم ها بعید به نظر می رسید؛ اما به نظر می رسد که شرکت Hasbro همچنان قصد دارد فیلم های دیگری از دنیای Transformers تولید کند.

به گزارش آکاایران

به نظر می رسد که باید منتظر قسمت های پنجم، ششم، هفتم و هشتم مجموعه فیلم های Transformers باشیم.

استیون دیویس (Steven Davis) رییس شرکت Hasbro در گفتگویی اعلام کرد که آن ها برای ۱۰ سال آینده برنامه ریزی کرده اند که فیلم های مختلف Transformers راهی بازار شوند. او گفت که به احتمال زیاد این مجموعه فیلم ها نسخه های پنج، شش، هفت و هشت خواهند داشت.

او گفت: «در آینده فیلم های جدید Transformers را از طرف Hasbro،Paramount، مایکل بی (Michael Bay) و همکاران دیگر ما خواهید دید. ما تصمیم گرفتیم که این مجموعه فیلم ها را تا ۱۰ سال آینده ادامه دهیم. در این زمان می توانیم سه فیلم دیگر را تولید کنیم. درحال حاضر با نه نفر از نویسندگان بسیار خوبمان برای ساخت دنباله های فیلم Transformers کار می کنیم. من از همین جا می گویم که منتظر Transformers 5 باشید و بعد از آن هم کار سخت قسمت های 6، 7 و هشت را شروع می کنیم.»

مایکل بی کارگردان فیلم های قبلی Transformers گفته بود که قصد ندارد روی قسمت پنجم این مجموعه کار کنید؛ اما دیویس در صحبت های جدیدش گفت که او در این پروژه حضور دارد. هنوز اطلاعات بیشتری درباره این فیلم جدید منتشر نشده است.

منبع: The Verge

منبع :

فیلم های جدید Transformers تا 10 سال آینده ساخته خواهند شد گردآوری توسط بخش ترفند بازی، ترفندهای بازی، رمزهای بازی سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات