اخبار اکاایران

همسر استیو جابز، مخالف اکران فیلم استیو جابز

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد همسر استیو جابز، مخالف اکران فیلم استیو جابز ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت ترفند آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

همسر استیو جابز، مخالف اکران فیلم استیو جابز
,[categoriy]

آکاایران: همسر استیو جابز، مخالف اکران فیلم استیو جابز

آکاایران «لورن پاول جابز»، همسر استیو جابز، نمی خواهد فیلم جدید دنی بویل درباره ی استیو جابز اکران شود.

به گزارش آکاایران

پاول جابز می گوید به هیچ وجه از کتاب والتر ایزاکسون خوشش نمی آید و هر فیلمی که براساس آن ساخته شود، بدون شک دقیق نخواهد بود.

مخالفت ها با فیلم «ارون سورکین» (Aaron Sorkin) نویسنده و «دنی بویل» (Danny Boyle) کارگردان درباره ی استیو جابز از سوی کسانی که او را می شناختند، همچنان ادامه دارد. براساس خبری که در وال استریت ژورنال منتشر شده، «لورن پاول جابز» (Laurene Powell Jobs)، همسر استیو، سعی کرد با تغییر نظر سونی و یونیورسال، مانع از اکران این زندگی نامه ی تصویری شود.

فیلم استیو جابز به بازیگری «مایکل فاسبندر» (Michael Fassbender) در نقش اصلی، براساس کتاب زندگی نامه ی جابز نوشته ی «والتر ایزاکسون» (Walter Isaacson) ساخته شده و موضوع اصلی آن عرضه ی سه محصول مهم در تاریخ اپل است. «اسکات رودین»، تهیه کننده ی فیلم، به WSJ می گوید: “علیرغم تمام درخواست های من، پاول جابز نگفت که دقیقا کدام قسمت های نمایشنامه ی ارون باعث ناراحتی او شد. او ادامه داد که به هیچ وجه از کتاب والتر ایزاکسون خوشش نمی آید و هر فیلمی که براساس آن ساخته شود، بدون شک دقیق نخواهد بود.”

«دانا لنگلی» (Donna Langley)، رییس شرکت یونیورسال پیکچرز، در بیانیه ای به WSJ گفت که فیلم استیو جابز “با وفاداری کامل ساخته شده و ما به شدت به این موضوع افتخار می کنیم.” این استودیوی فیلم سازی به پاول جابز پیشنهاد داد که فیلم را قبل از اکران عمومی آن به او نمایش دهد، مشروط به اینکه او در مورد فیلم علنا چیزی نگوید. اما پاول جابز این پیشنهاد را رد کرد.

تیم کوک، مدیر عامل اپل هم مدتی پیش، فیلم هایی را که براساس زندگی استیو جابز ساخته می شود فرصت طلبانه توصیف کرده بود که به خاطر این گفته پاسخ تند ارون سورکین را دریافت کرد. این درحالی است که «استیو وازنیک»، یکی دیگر از بنیان گذاران اپل، نظر مثبتی نسبت به فیلم داشت و گفته بود: “من احساس می کردم که داشتم استیو جابز واقعی را تماشا می کردم و اشک در چشمانم جمع شد…”

منبع: WSJ

منبع :

همسر استیو جابز، مخالف اکران فیلم استیو جابز گردآوری توسط بخش ترفند بازی، ترفندهای بازی، رمزهای بازی سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات