متال گیر آنلاین از امروز به راه افتاد

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد متال گیر آنلاین از امروز به راه افتاد ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت ترفند آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

متال گیر آنلاین از امروز به راه افتاد
,[categoriy]

آکاایران: متال گیر آنلاین از امروز به راه افتاد

آکاایران همانطور که قول داده شده بود، بخش آنلاین «متال گیر سالید 5» یک ماه پس از عرضه ی بازی به راه افتاده است. در حال حاضر، اگر بازی را روی کنسول ها، یعنی پلی استیشن3، پلی استیشن4، ایکس باکس360 و ایکس باکس وان دارید، می توانید بخش آنلاین بازی را دانلود کنید.

به گزارش آکاایران

بخش آنلاین متال گیر سالید 5 از امروز قابل بازی خواهد بود.

برای به راه افتادن بخش آنلاین، قبل از هر چیز باید یک بروزرسان را برای بازی دانلود کنید. پس از آن، بخش آنلاین از منوی اصلی بازی قابل انتخاب خواهد بود.

بخش آنلاین متال گیر سالید 5، «متال گیر آنلاین» نام دارد و روندی کاملا متفاوت را نسبت به بازی اصلی دنبال می کند. در این بخش، کاراکترها هر کدام کلاسی مختص به خود دارند که توانایی ها و قدرت های آن ها را مشخص می کند.

,[categoriy]

کونامی گفته که فعلا مشغول به راه انداختن بخش آنلاین بازی نوبت به نوبت در کشورهای مختلف است. یعنی ممکن است بسته به ریجن بازی و اکانت تان، به راه افتادن بخش آنلاین تا پایان امشب هم طول بکشد.

«متال گیر سالید 5: درد فانتوم» در روز 10 شهریور برای کنسول ها و رایانه های شخصی عرضه شد. بخش آنلاین نسخه ی رایانه های شخصی بازی فعلا راه نخواهد افتاد. قرار است تا دی ماه امسال، بخش آنلاین بازی برای کسانی که بازی را روی استیم تهیه کرده اند عرضه شود.

,[categoriy]

بروزرسانی که برای متال گیرآنلاین عرضه شده است، همچنین تعدادی اسلحه های جدید به بازی اضافه می کند. امکان ارتقای اسلحه ها و آیتم ها هم تا تراز 7 در این بروزرسان به بازی اضافه خواهد شد.

منبع: Gematsu

منبع :

متال گیر آنلاین از امروز به راه افتاد گردآوری توسط بخش ترفند بازی، ترفندهای بازی، رمزهای بازی سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات