احتمال عرضه ی هیلو 5 برای کامپیوتر بسیار زیاد است

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد احتمال عرضه ی هیلو 5 برای کامپیوتر بسیار زیاد است ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت ترفند آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

احتمال عرضه ی هیلو 5 برای کامپیوتر بسیار زیاد است
,[categoriy]

آکاایران: احتمال عرضه ی هیلو 5 برای کامپیوتر بسیار زیاد است

آکاایران به نظر می رسد که «فرانک او کانر» (Frank O’Connor) کارگردان مجموعه بازی های هیلو مانعی برای عرضه ی بازی هیلو ۵ روی کامپیوترهای شخصی نمی بیند.

به گزارش آکاایران

با توجه به صحبت های کارگردان مجموعه بازی های هیلو، این احتمال وجود دارد که در آینده شاهد عرضه ی بازی هیلو ۵ برای کامپیوتر باشیم.

بازی هیلو ۵ فردا به شکل انحصاری برای کنسول ایکس باکس وان راهی بازار خواهد شد؛ اما این احتمال هم وجود دارد که در آینده شاهد عرضه ی آن روی کامپیوترهای شخصی باشیم. فرانک او کانر در صحبت هایی گفت هیچ اجباری برای عرضه ی این عنوان تنها روی ایکس باکس وان وجود ندارد.

کانر در گفتگویی با سایت GemesRadar گفته که مایکروسافت با عرضه ی ویندوز ۱۰ توجه ویژه ای به بازی های کامپیوتری دارد. او گفت: “شانس زیادی برای عرضه ی بازی هیلو ۵ روی کامپیوتر وجود دارد؛ اما در حال حاضر به دلایلی این اتفاق رخ نداده است. بازی هیلو ۵ روی پلتفرم های اینتل ساخته شده و عرضه ی آن برای کامپیوتر کار چندان مشکلی نخواهد بود.”

ساخت بازی هیلو روی پلتفرمی به جز ایکس باکس موضوع چندان غافلگیر کننده ای نیست. این مجموعه بازی ها در ابتدا به شکل انحصاری برای پلتفرم های مک عرضه شده بودند و سپس برای سیستم های ویندوز و نسل اول کنسول ایکس باکس منتشر شدند. بازی Halo 2 هم برای کامپیوتر راهی بازار شده بود و حتی مایکروسافت عنوان Halo Online را هم برای کامپیوتر منتشر کرده که کاربران می توانند آن را به شکل رایگان تجربه کنند. البته این عنوان تنها در کشور روسیه قابل بازی خواهد بود.

منبع: VG247

منبع :

احتمال عرضه ی هیلو 5 برای کامپیوتر بسیار زیاد است گردآوری توسط بخش ترفند بازی، ترفندهای بازی، رمزهای بازی سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات