loading...
بازی های بزرگ از روی اپ استور برداشته می شوند

آکاایران: بازی های بزرگ از روی اپ استور برداشته می شوند

آکاایران حدود یک ماه پیش بود که شرکت 2K بازی «بایوشاک» را از روی اپ استور اپل حذف کرد و امروز هم می بینیم که بازی های بزرگ شرکت هایی مثل الکترونیک آرتز، کپ کام یکی پس از دیگری در حال پاک شدن از اپ استور هستند.

به گزارش آکاایران

سیستم عامل iOS 9 مشکلات زیادی را برای بازی ها به وجود آورده است و شرکت ها هم بازی های شان را تا برطرف شدن این مشکلات از روی اپ ستور برداشته اند.

مثل بایوشاک، ظاهرا مشکل تمام بازی ها، ناهماهنگی آن ها با جدیدترین نسخه از سیستم عامل iOS است.

استودیوی بازی سازی Telltale، تمام بازی های اش را از روی اپ استور برداشته است. این بازی ها شامل مجموعه ی The Walking Dead ،Back to the Future ،The Wolf Among Us ،Jurassic Park و بازی های Sam and Max می شود. شرکت Telltale گفته است که تا زمان برطرف شدن مشکلات، بازی ها به اپ استور برنخواهند گشت.

بازی ها با iOS 9 مشکلات زیادی دارند؛ در برخی از آن ها صدایی شنیده نمی شود و برخی دیگر کاملا اجرا نمی شوند.

نکته ی مهم این جا است که با پاک شدن این بازی ها از روی اپ استور، اپل هم بازی را از حساب کاربری کسانی که آن را خریده اند کاملا پاک می کند. یعنی اگر بازی را خریده باشید و بخواهید آن را دوباره دانلود کنید، دیگر به آن دسترسی نخواهید داشت.

بازی های زیادی در لیست حذف شده وجود دارند. برای مثال، الکترونیک آرتز بازی های Dead Space ،Spore Origins ،Real Racing و Mass Effect Infiltrator را از روی اپ استور برداشته است. سگا هم بازی های زیادی را مثل Crazy Taxi ،After Burner Climax و Jet Set Radio را پاک کرده است.

اپل در پاسخی به وب سایت PocketGamer گفته است: “اگر استودیوهای بازی سازی اپ های شان را از استور بردارند، تا دوباره این اپ ها به اپ استور ارسال نشوند نمی توان آن ها را دانلود کرد.”

به شما پیشنهاد می کنیم از بازی های تان نسخه ی پشتیبان تهیه کنید، چون امکان اینکه برخی از این بازی ها به اپ استور برنگردد وجود دارد.

منبع: VG247

منبع :

تبلیغات