دنیل کریگ: حاضرم بمیرم اما دوباره باند را بازی نکنم

آکاایران: دنیل کریگ: حاضرم بمیرم اما دوباره باند را بازی نکنم

آکاایران همین یک هفته ی پیش بود که «دنیل کریگ» آمد و گفت می خواهد تا زمانی که می تواند نقش جیمز باند را بازی کند، اما او دوباره نظرش را تغییر داده است.

به گزارش آکاایران

جیمز باند فعلی گفته است که دیگر تمایلی به ادامه ی بازی در نقش باند ندارد.

در مصاحبه ای که کریگ با Time Out London داشته، گفته که حاضر است خودش را بکشد تا اینکه یک بار دیگر نقش باند را بازی کند.

کریگ در مصاحبه اش در پاسخ به این سوال که آیا می خواهد در نقش باند بماند یا نه، می گوید: “ترجیح می دهم تا این شیشه را بشکنم و رگ های ام را بزنم.” جیمز باند فعلی ادامه می دهد: “دیگر نه. اصلا. در حال حاضر برای ام تمام شده است. می خواهم از آن بگذرم.”

با این حال، دنیل کریگ دقیقا هفته ی پیش به خبرگزاری The Daily Mail گفته بود: “تا جایی که از نظر فیزیکی بتوانم این نقش را ادامه می دهم. برای یک فیلم دیگر هم قرارداد دارم.”

کریگ می گوید که در حال حاضر با هیچ شرکت و کسی مشغول مذاکره درباره ی فیلم بعدی نیست. بازیگر نقش باند در ادامه ی مصاحبه حتی بی تفاوتی اش را نسبت به مجموعه نشان می دهد. او در پاسخ به این سوال که نظرش درباره ی باند بعدی و شایعاتی که درباره ی Idris Elba وجود دارد چیست، می گوید: “اصلا برای ام مهم نیست. هر کاری که می خواهند بکنند.”

فیلم Spectre، چهارمین بار را رقم می زند که دنیل کرگ نقش باند را بر عهده گرفته است. این طور که به نظر می رسد، استودیوی سازنده ی مجموعه فیلم های باند، باید به دنبال بازیگر جدید باشد. البته چنین حرف هایی را پیش از شان کانری هم درباره ی بازی در نقش باند شنیده بودیم، اما او باز هم برای بازی در نقش این جاسوس انگلیسی بازگشت.

فیلم Spectre در روز ششم نوامبر (۱۵ آبان) اکران می شود. می توانید آخرین تریلر تبلیغاتی فیلم را در این خبر ببینید.

منبع: Polygon

منبع :

تبلیغات