بازی های ویندوز 10

ایکس باکس 360

آکاایران: امکان اجرای بازی های ایکس باکس 360 روی ویندوز 10

آکاایران فیل اسپنسر (Phil Spencer) رییس بخش ایکس باکس شرکت مایکروسافت بار دیگر اعلام کرد که دوست دارد که بتوان بازی های نسل اول کنسول ایکس باکس را روی ایکس باکس وان اجرا کرد.

به گزارش آکاایران

رییس بخش ایکس باکس شرکت مایکروسافت دوست دارد که در آینده امکان اجرای بازی های ایکس باکس ۳۶۰ به ویندوز ۱۰ اضافه شود.

اسپنسر در صحبت هایی به این موضوع اشاره کرد که دوست دارد در آینده امکان اجرای بازی های نسل اول کنسول ایکس باکس را روی ایکس باکس وان مشاهده کند؛ اما فعلا امکان اجرای بازی های ایکس باکس ۳۶۰ روی ایکس باکس وان در اولویت قرار دارد.

اسپنسر در اوایل سال ۲۰۱۵ اعلام کرده بود که می خواهد امکان اجرای بازی های ایکس باکس ۳۶۰ را روی ویندوز ۱۰ به وجود بیاید، اما او بار دیگر گفت که این کار هنوز در اولویت های اصلی مایکروسافت نیست. او در گفتگویی با سایت Gizmodo گفت:” اگر قرار باشد کاری انجام دهم، قطعا کاری می کنم که بازی های ایکس باکس ۳۶۰ روی ویندوز ۱۰ اجرا شوند. همچنین بد نیست که بازی های نسل اول کنسول ایکس باکس روی ایکس باکس وان هم اجرا شوند. البته فعلا کارهای زیادی پیش رو داریم. مردم می خواهند در حال بازی کردن موسیقی هم به وسیله ایکس باکس وان پخش شود و ما باید این امکان را به وجود بیاوریم.”

اسپنسر قبلا اعلام کرده بود که نزدیک به هشت ماه طول کشید تا آن ها بتوانند روشی برای اجرای بازی های ایکس باکس ۳۶۰ روی پردازنده هایی با معماری X86 پیدا کنند.

او در ادامه گفتگوی خودش گفت:” کاربران زیادی می خواستند که بازی های ایکس باکس ۳۶۰ روی کنسول ایکس باکس وان اجرا شود. بازخوردهای مختلفی دریافت کردیم و تصمیم گرفتیم که این کار را انجام دهیم.”

ایکس باکس 360

فیل اسپنسر رییس بخش ایکس باکس شرکت مایکروسافت

امکان اجرای بازی های نسل اول کنسول ایکس باکس روی کنسول ایکس باکس وان می تواند یک قابلیت بسیار خوب برای این پلتفرم بازی باشد. حتی بسیاری از بازی کننده ها دوست دارند که بازی های کنسول ایکس باکس ۳۶۰ را روی ویندوز تجربه کنند که اگر این قابلیت به وجود بیاید، تعداد کاربران ویندوز ۱۰ هم افزایش پیدا می کند. آیا در آینده شاهد این اتفاق خواهیم بود؟

منبع: VG247

منبع :


شما احتمالا با جستجوی کلمات زیر وارد مقاله شده اید چنانچه مطلب مرتبط با جستجوی شما نبوده همان کلمه را در جستجوی سایت وارد کنید

بازی های ویندوز 10

تبلیغات