ایکس باکس

آکاایران: عرضه ی بازی های اورجینال پلی استیشن۴ و ایکس باکس وان در دیجی کالا

آکاایران فروشگاه اینترنتی دیجی کالا عرضه ی بازی های اورجینال مخصوص کنسول های ایکس باکس وان و پلی استیشن۴ را شروع کرد.

به گزارش آکاایران دو سال از شروع به کار نسل هشتم کنسول های بازی می گذرد و تعداد زیادی از بازی کننده ها کنسول های قدیمی شان را کنار گذاشته اند و به نسل جدید کوچ کرده اند. اما یکی از مشکلاتی که از بدو ورود پلی استیشن۴ و ایکس باکس وان به داخل کشور به چشم می خورد، دردسرهای تامین بازی های این کنسول ها بود. هیچ کدام از این دو کنسول هک نشده اند و به همین خاطر هم بازی کننده ها باید برای بازی کردن با آن ها عناوین اصلی و اورجینال تهیه کنند.

همان طور که بهتر از ما می دانید، بازی های اورجینال حتی از دوره ی نسل هفتم و کنسول پلی استیشن۳ وضعیت شناوری داشته و دارند و بسته به محبوبیت هر بازی و تقاضای بازار قیمت های شان متغییر و بعضا سرسام آور از آب درمی آید. عدم وجود ثبات در بازار فروش بازی های اورجینال باعث شده تا تعداد زیادی از بازی کننده ها نتوانند عناوین محبوب شان را در سریع ترین زمان ممکن تهیه کنند و معمولا باید چند هفته ای صبر کنند تا قیمت ها به رقم های منطقی تر کاهش پیدا کنند.

دیجی کالا به عنوان یکی از اولین فروشگاه های اینترنتی در سطح کشور مجوزهای لازم برای فروش بازی های اورجینال را دریافت کرده است.

در چنین شرایطی فروشگاه اینترنتی دیجی کالا تصمیم گرفت تا گامی جدی و البته اصولی در جهت تامین بازی های اورجینال کاربران اش بردارد. مذاکرات فراوانی هم با دستگاه های ذیربط، خصوصا بنیاد ملی بازی های رایانه ای که متولی صدور مجوز فروش بازی در کشور است، انجام شد. حالا دیجی کالا به عنوان یکی از اولین فروشگاه های اینترنتی در سطح کشور مجوزهای لازم برای فروش بازی های اورجینال را دارد و در فاز نخست عرضه ی بازی های اش، دو عنوان بسیار محبوب و پرطرفدار را در اختیار کاربران اش قرار داده است.

ایکس باکس

بازی های شبیه ساز فوتبال PES2016 و فیفا16 اولین عناوینی هستند که می توانید آن ها را از طریق فروشگاه اینترنتی دیجی کالا تهیه کنید. تمام بازی های اورجینالی که در دیجی کالا عرضه می شوند، مجوزهای فروش لازم را دریافت کرده اند و هولوگرام مخصوص عرضه ی محصولات فرهنگی، روی آن ها الصاق شده است. هم چنین بر اساس برنامه ریزی های انجام شده، به محض صادر شدن مجوز انتشار هر بازی جدید توسط بنیاد ملی بازی های رایانه ای، این عناوین از طریق فروشگاه اینترنتی دیجی کالا در اختیار علاقه مندان قرار خواهند گرفت. در ضمن تلاش می شود تا تمام بازی ها ریجن All یا Free داشته باشند تا کاربران نگران هم خوانی ریجن بازی ها و کنسول های شان نباشند. با کلیک روی تصویر هرکدام از بازی های زیر، می توانید نسبت به تهیه شان اقدام کنید.

راستی شما منتظر کدام بازی ها برای پلی استیشن۴ و ایکس باکس وان هستید؟ یا حتی دوست دارید از بازی های قدیمی کدام عناوین را در فروشگاه اینترنتی دیجی کالا ببینید؟

ایکس باکس
 
ایکس باکس

منبع :

تبلیغات