تمرکز مایکروسافت روی گیمرها است

آکاایران: تمرکز مایکروسافت روی گیمرها است

آکاایران رییس بخش ایکس باکس شرکت مایکروسافت به تازگی گفته که احتمال دارد که ایکس باکس وان هیچ وقت نتواند بیشتر از پلی استیشن 4 فروش کند و این شرکت سیاست دیگری را برای رقابت با کنسول ها بازی سایر شرکت ها در نظر گرفته است.

به گزارش آکاایران

فیل اسپنسر رییس بخش ایکس باکس مایکروسافت گفته که آن ها روی بازی کننده ها تمرکز کرده اند و قصد دارند بازی های بهتری را برای ایکس باکس وان عرضه کنند.

فیل اسپنسر رییس بخش ایکس باکس شرکت مایکروسافت گفته که ایکس باکس وان بهترین کنسولی است که می تواند باشد و در دیدگاه بلند مدت مایکروسافت، جایی برای شرکت های رقیب وجود ندارد و تنها به بازی کننده ها فکر می کنند. اسپنسر گفت:” تیم ایکس باکس روی بازی کننده ها تمرکز کرده و همین مسیر را ادامه خواهد داد. افرادی که در این تیم حضور دارند می خواهند بازی های خوبی را برای کنسول ایکس باکس وان تولید کنند. ما در آینده بازی ها و سیستم عامل بهتری را برای این کنسول عرضه می کنیم و امکانات بیشتری را در اختیار کاربران شبکه ایکس باکس لایو قرار خواهیم داد.”

فیل اسپنسر

اسپنسر در بخش دیگری از صحبت هایش گفت که تیم ایکس باکس بهترین بازی ها را برای کنسول ایکس باکس وان عرضه خواهد کرد. این اتفاق از سال ۲۰۰۷ به بعد برای پلتفرم های ایکس باکس رخ نداده و سال ۲۰۱۵ بهترین سال کنسول ایکس باکس است. مایکروسافت در آبان ماه ویندوز ۱۰ را برای کنسول ایکس باکس وان عرضه می کند که قابلیت اجرای بازی های ایکس باکس ۳۶۰ را به همراه می آورد.

رییس بخش ایکس باکس قبلا گفته که بود فروش پلی استیشن ۴ بسیار بالا بوده و مایکروسافت هم قصد ندارد در این حوزه با سونی رقابت کند. آن ها می خواهند بازی هایی را تولید کنند که برای کاربران هیجان انگیز باشند.

منبع: GameSpot

منبع :

تبلیغات