گودزیلا و کینگ کونگ در مقابل هم قرار خواهند گرفت

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد گودزیلا و کینگ کونگ در مقابل هم قرار خواهند گرفت ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت ترفند آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

گودزیلا و کینگ کونگ در مقابل هم قرار خواهند گرفت
,[categoriy]

آکاایران: گودزیلا و کینگ کونگ در مقابل هم قرار خواهند گرفت

آکاایران موفقیت بالای «گودزیلا»ی پارسال، شرکت فیلم سازی «برادران وارنر» را برانگیخته است تا برای اولین بار از سال ۱۹۶۲، دو هیولای معروف تاریخ را به جان یکدیگر بیاندازند.

به گزارش آکاایران

مدیرعامل Legendary Pictures گفت که می خواهند مجموعه ی سینمایی بزرگی بسازند و توسط آن، روی هیولاهای بزرگی که در دنیاهای خیالی مختلف هستند تمرکز کنند.

«توماس تال»، مدیرعامل استودیوی فیلم سازی Legendary Pictures، و هم چنین «کوین سوجیهارا»، مدیرعامل شرکت برادران وارنر، گفته اند که می خواهند گودزیلا و کینگ کونگ را در مقابل هم قرار دهند. این دو شرکت هر کدام حقوق مروبط به این دو هیولا را در اختیار دارند و این موضوع به آن ها اجازه می دهد تا فیلمی با حضور گودزیلا و کینگ کونگ بسازند.

,[categoriy]

گودیزلا در مقابل کینگ کونگ (1962): تنها دفعه ای که گودزیلا و کینگ کونگ در مقابل یکدیگر قرار گرفته اند

تال به هنگام اعلام این خبر، به این موضوع اشاره کرد که موفقیت بسیار بالای فیلم گودزیلا، به آن ها انگیزه داده است تا فیلم های بیشتری بسازند. مدیرعامل Legendary Pictures گفت که می خواهند مجموعه ی سینمایی بزرگی بسازند و توسط آن، روی هیولاهای بزرگی که در دنیاهای خیالی مختلف هستند تمرکز کنند.

توماس تال در این باره گفت: “به عنوان کسی که از کودکی طرفدارا این شخصیت ها بوده ام، همیشه می خواستم تا بزرگ ترین مبارزه بین آن ها را ببینم. و امروز خوشحالم که نه تنها از آن، بلکه خبر از اتفاقات بیشتری می دهم.”

,[categoriy]

گودزیلا (1954)

مدیرعامل شرکت برادران وارنر هم گفت که از موفقیت فیلم «گرث ادواردز» راضی هستند و می خواهند مجموعه ای بسازند که در آن کارگردان های مختلفی با دیدگاه های متفاوت فعالیت می کنند.

اولین فیلم در مجموعه ی جدید، «کونگ: جزیره ی جمجمه» نام دارد و قرار است در مارس ۲۰۱۷ اکران شود. دو ادامه هم با نام های «گودزیلا 2» و «گودزیلا در برابر کینگ کونگ» به ترتیب برای سال های ۲۰۱۸ و ۲۰۲۰ برنامه ریزی شده اند.

منبع: Polygon

منبع :

گودزیلا و کینگ کونگ در مقابل هم قرار خواهند گرفت گردآوری توسط بخش ترفند بازی، ترفندهای بازی، رمزهای بازی سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات