مجموعه ی Rabbids فیلم هم می شود

آکاایران: مجموعه ی Rabbids فیلم هم می شود

آکاایران چند ماه پیش بود که شرکت بازی سازی یوبی سافت، خبر از ساخت فیلمی از روی مجموعه ی Rabbids داد. این فیلم که با همکاری دو شرکت Ubisoft Motion Pictures و Sony Pictures ساخته می شود، قرار است توسط نویسندگان مجموعه ی Robot Chicken نوشته شود.

به گزارش آکاایران

با توجه به محتوای فراتر از طنز مجموعه ی Robot Chicken، انتخاب نویسندگان این مجموعه برای نوشتن فیلم Rabbids تصمیم درستی به نظر می رسد.

«میتو سنرایک»، «تام شپرد» و «زب ولز» وظیفه ی نوشتن فیلم نامه ی فیلم Rabbids را برعهده گرفته اند. فیلم قرار است مثل مجموعه ی Robot Chicken با استفاده از تکنیک Stop-motion ساخته شود و مخلوطی از فیلم واقعی و Stop-motion باشد.

در تکنیک Stop-motion، فیلم ها فریم به فریم و با استفاده از حرکات مجمسه ها یا عروسک های مختلف ضبط می شوند. از فیلم های معروفی که با استفاده از این تکنیک ساخته شده اند، می توان به مجموعه ی «والاس و گرومیت»، «کابوس شب قبل از کریسمس» یا «آقای فاکس شگفت انگیز» اشاره کرد.

نویسندگان مجموعه ی تلویزیونی Robot Chicken، توانسته اند برای مجموعه ی کمدی شان جایزه ی Emmy هم دریافت کنند. با توجه به محتوای فراتر از طنز مجموعه ی Robot Chicken، انتخاب نویسندگان این مجموعه برای نوشتن فیلم Rabbids تصمیم درستی به نظر می رسد.

مجموعه ی Rabbids فیلم هم می شود

قرار است استودیوی Stoopid Buddy هم که ساخت سریال Robot Chicken را برعهده دارد، به استودیوی Ubisoft Motion Pictures در ساخت فیلم Rabbids کمک کند.

هنوز تاریخ اکران فیلم یا بازیگران آن مشخص نشده است.

یوبی سافت به غیر از فیلم Rabbids، می خواهد از روی مجموعه های Watch Dogs، Splinter Cell و Far Cry هم فیلم بسازد. فیلم فرقه ی اساسین (Assassin’s Creed) هم که تا سال آینده اکران خواهد شد.

منبع: GameSpot

منبع :

تبلیغات