با این تریلر جدید خودتان را برای فال آوت۴ آماده کنید

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد با این تریلر جدید خودتان را برای فال آوت۴ آماده کنید ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت ترفند آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

با این تریلر جدید خودتان را برای فال آوت۴ آماده کنید
,[categoriy]

آکاایران: با این تریلر جدید خودتان را برای فال آوت۴ آماده کنید

آکاایران کمتر از یک ماه تا عرضه ی چهارمین قسمت از مجموعه بازی هال فال آوت باقی مانده. به همین مناسبت هم استودیوی بازی سازی بتسدا، تریلری جدید و کوتاه از این بازی منتشر کرده است.

به گزارش آکاایران

فال آوت۴ قرار است در روز ۱۹ آبان برای سه پلتفرم ایکس باکس وان، پلی استیشن۴ و رایانه های شخصی عرضه شود

فال آوت۴، مثل بازی های قبلی این مجموعه، در دنیایی پساآخرالزمانی اتفاق می افتد. قرار است داستان و قضایای شماره ی چهارم، در باقی مانده های شهر بوستون روی دهند. این بازی قرار است بزرگ ترین دنیایی که تا به حال استودیوی بازی سازی بتسدا ساخته را در خود جای دهد.

همین چند وقت پیش، کارگردان بازی به این موضوع اشاره کرد که اگر تمام دیالوگ های فال آوت۳ و اسکای ریم (Skyrim) را روی هم بگذارید، باز هم به فال آوت۳ نخواهد رسید.

فال آوت4 قرار است در روز دهم نوامبر (۱۹ آبان) برای سه پلتفرم ایکس باکس وان، پلی استیشن۴ و رایانه های شخصی عرضه شود. اگر می خواهید بازی را روی کامپیوتر بازی کنید، شاید بخواهید به سیستم مورد نیاز آن هم نگاهی بیندازید.

می توانید تریلر جدید را در ادامه ببینید.

منبع: Gematsu

منبع :

با این تریلر جدید خودتان را برای فال آوت۴ آماده کنید گردآوری توسط بخش ترفند بازی، ترفندهای بازی، رمزهای بازی سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات