اطلاعات جدید از کنسول بازی نینتندو منتشر شد

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد اطلاعات جدید از کنسول بازی نینتندو منتشر شد ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت ترفند آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

اطلاعات جدید از کنسول بازی نینتندو منتشر شد
,[categoriy]

آکاایران: اطلاعات جدید از کنسول بازی نینتندو منتشر شد

آکاایران براساس اطلاعات منتشر شده، شرکت نینتندو کیت های توسعه ی کنسول جدید خودش را در اختیار بازی سازان مختلف قرار داده است.

به نظر می رسد کنسول جدید نینتندو به شکلی طراحی شده که می توان از آن به عنوان یک کنسول دستی قابل حمل هم استفاده کرد.

به گزارش آکاایران شرکت نینتندو در E3 امسال اعلام کرد که در حال ساخت کنسول بازی جدیدی است. کنسولی که فعلا NX نامیده می شود و به احتمال زیاد در اوایل سال ۲۰۱۶ به شکل رسمی معرفی خواهد شد.

به تازگی اطلاعاتی از این کنسول جدید منتشر شده است. به نظر می رسد که نینتندو کیت های توسعه ی این کنسول را در اختیار بازی سازان قرار داده تا آن ها بتوانند برای این محصول بازی تولید کنند. همچنین مشخص شده که این کنسول به شکلی طراحی شده که می توان از آن مانند یک دستگاه بازی قابل حمل استفاده کرد. به نظر می رسد که بخشی از این کنسول از بدنه اصلی جدا می شود و بازی کننده ها می توانند آن را به مکان های مختلف ببرند.

ًNintendo NX

همچنین Wall Street Journal به این موضوع اشاره کرده که نینتندو از تراشه های جدیدی برای این کنسول استفاده کرده که شرکت AMD آن را تولید کرده است. این احتمال وجود دارد که تراشه ی به کار رفته در کنسول جدید نینتندو از کنسول های ایکس باکس وان و پلی استیشن ۴ هم قوی تر باشد.

در شایعات گفته شده که این کنسول بازی جدید قرار است در تیر ماه سال ۹۵ راهی بازار شود. احتمال می رود که محصول جدید نینتندو در اسفند ماه به شکل رسمی معرفی شود. به نظر می رسد که کنسول NX از دیسک نوری بهره نمی برد. در خبرهای قبلی هم گفته شده بود که این کنسول از حسگر استفاده می کند و براساس تکنولوژی های واقعیت مجازی ساخته خواهد شد.

شرکت نینتندو به WSJ گفته که در سال ۲۰۱۶ اطلاعات بیشتری از سخت افزار این محصول منتشر خواهد کرد.

منبع: VG247

منبع :

اطلاعات جدید از کنسول بازی نینتندو منتشر شد گردآوری توسط بخش ترفند بازی، ترفندهای بازی، رمزهای بازی سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات