یوبی سافت

آکاایران: یوبی سافت سرویس Ubisoft Club را راه اندازی می کند

آکاایران شرکت بازی سازی یوبی سافت سرویس «یوبی سافت کلاب» (Ubisoft Club) را برای پلتفرم های بازی مختلف معرفی کرد. بازی کننده ها در این سرویس می توانند به آیتم های مختلف برای بازی ها، تخفیف برای خرید عنوان های مختلف و مضامین دیگر دسترسی داشته باشند.

به گزارش آکاایران

یوبی سافت سرویس «یوبی سافت کلاب» را معرفی کرد.

بازی کننده هایی که عضو این سرویس می شوند، به مضامین داخل بازی بیشتری دسترسی خواهند داشت و آیتم هایی را در این سرویس دریافت می کنند که پاداش های مختلفی به آن ها می دهند. یوبی سافت اعلام کرده که در آینده DLC های انحصاری، دعوت نامه برای تجربه ی نسخه آزمایشی بازی ها و آیتم هایی هیجان انگیز برای مدت زمان محدود در اختیار کاربران قرار می گیرند. همچنین بازی کننده ها در زمان خرید بازی ها و DLCهای مختلف تخیف های متفاوتی دریافت می کنند.

سرویس یوبی سافت کلاب قرار است جایگزین سرویس Uplay شود. بازی کننده ها از مدتی دیگر می توانند یوبی سافت کلاب را روی کنسول بازی و یا کامپیوتر خودشان دانلود کنند. سرویس Uplay از سال 2009 و همزمان با عرضه ی بازی Assassin’s Creed II معرفی شد و بازی کننده ها با یک اکانت می توانستند روی پلتفرم های مختلف از این سرویس استفاده کنند.
یوبی سافت اعلام کرده که سرویس یوبی سافت کلاب کاملا آنلاین خواهد بود و بازی کننده ها برای استفاده از آن باید همیشه آنلاین باشند. یوبی سافت گفته که این سرویس در اواخر سال 2015 روی پلتفرم های مختلف عرضه می شود. در ادامه می توانید تریلر منتشر شده برای معرفی این سرویس را مشاهده کنید:

منبع:  Digital Trends

منبع :

تبلیغات