loading...
فروش Apple TV از هفته ی آینده آغاز می شود

آکاایران: فروش Apple TV از هفته ی آینده آغاز می شود

آکاایران شرکت اپل در شهریور ماه از نسل جدید اپل تی وی (Apple TV) رونمایی کرد. در آن زمان گفته شده بود که این دستگاه در اوایل آبان ماه در اختیار علاقه مندان قرار می گیرد.

به گزارش آکاایران

اپل تی وی از هفته ی آینده راهی بازار می شود. مدل 32 گیگابایتی آن 149 دلار و مدل 64 گیگابایتی آن 199 دلار قیمت دارد.

به تازگی تیم کوک مدیرعامل اپل در گفتگویی با Wall Street Journal گفت که این دستگاه استریم فیلم و موسیقی هفته ی آینده راهی بازار می شود.
اپل تی وی جدید با قیمت 149 دلار و با 32 گیگابایت حافظه داخلی راهی بازار خواهد شد. همچنین یک مدل با حافظه داخلی 64 گیگابایت از این دستگاه ساخته شده که می توان آن را با قیمت 199 دلار خریداری کرد. براساس گفته های اپل پیش فروش این دستگاه از هم اکنون آغاز شده و از هفته ی آینده در اختیار خریداران قرار می گیرد.
تیم کوک درباره ی این محصول گفته که:” اپل تی وی آینده ی تلویزیون خواهد بود.”

فروش Apple TV از هفته ی آینده آغاز می شود

اپل تی وی یک دستگاه استریم برای پخش فیلم و موسیقی است. حتی در مدل جدید آن می توان بازی کرد. کنترل از راه دور این دستگاه به شکلی ساخته شده که بتوان به وسیله آن بازی های مختلف را تجربه کرد. کنترل از راه دور این محصول چیزی شبیه به کنترلرهای کنسول Wii هستند و بازی های آن براساس حرکات فیزیکی ساخته می شوند.
همچنین گروهی از علاقه مندان به این دستگاه توانسته اند کاری کنند که اولین نسخه از مجموعه بازی های DOOM روی آن اجرا شود.
اپل تی وی یک دستگاه همه کاره است که می تواند مورد توجه بازی کننده ها هم قرار بگیرد. دستگاهی که می تواند در کنار کنسول های پلی استیشن 4 و ایکس باکس وان، جایگاه مخصوص خودش را پیدا کند.

منبع: The Verge

منبع :

تبلیغات