برنامه ی Twitch برای پلی استیشن 4 عرضه شد

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد برنامه ی Twitch برای پلی استیشن 4 عرضه شد ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت ترفند آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

برنامه ی Twitch برای پلی استیشن 4 عرضه شد
,[categoriy]

آکاایران: برنامه ی Twitch برای پلی استیشن 4 عرضه شد

آکاایران کاربران پلی استیشن ۴ مدت زمان زیادی است که منتظر عرضه ی برنامه Twitch برای کنسول خودشان هستند. این برنامه مدتی پیش برای این پلتفرم بازی عرضه شد.

به گزارش آکاایران

برنامه ی Twitch با حجم ۵۴ مگابایت برای کنسول پلی استیشن ۴ عرضه شده است.

برنامه ی رایگان Twitch از هم اکنون روی فروشگاه پلی استیشن قرار گرفته است. در شهریور ماه اعلام شده بود که این نرم افزار برای کنسول پلی استیشن ۴ عرضه می شود. این برنامه ۵۴ مگابایت حجم دارد.

شرکت Twitch اعلام کرد که این برنامه تا مدتی دیگر برای کنسول های پلی استیشن ۳ و پلی استیشن ویتا هم عرضه خواهد شد.

کاربران کنسول پلی استیشن ۴ می توانند بازی های خودشان را روی شبکه ی Twitch پخش کنند تا افراد دیگر آن ها را مشاهده کنند؛ اما برای تماشای کلیپ ها و برنامه های آنلاین به وسیله ی کنسول باید از مرورگر اینترنتی این دستگاه استفاده می کردند تا وارد سایت Twitch شوند. عرضه ی این برنامه باعث می شود که کاربران به شکل مستقیم و از داخل خود کنسول بتوانند به سایت Twitch و کانال های مختلف آن دسترسی داشته باشند.

البته باید به این موضوع اشاره کنیم که برنامه ی Twitch در اسفند ماه سال ۹۳ برای کنسول ایکس باکس وان عرضه شده بود و کاربران این کنسول می توانستند از آن استفاده کنند.

منبع: Polygon

منبع :

برنامه ی Twitch برای پلی استیشن 4 عرضه شد گردآوری توسط بخش ترفند بازی، ترفندهای بازی، رمزهای بازی سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات