loading...
پلی استیشن 4

آکاایران: Tekken 7 برای پلی استیشن 4 و ایکس باکس وان معرفی شد

آکاایران جدیدترین نسخه از مجموعه بازی های Tekken قرار است برای کنسول های پلی استیشن۴ و ایکس باکس وان راهی بازار شود. البته مشخص شده که نسخه ی پلی استیشن۴ این عنوان از هدست واقعیت مجازی Playstation VR هم پشتیبانی می کند.

به گزارش آکاایران

بازی Tekken 7 با شخصیت های جدید برای کنسول های ایکس باکس وان و پلی استیشن۴ عرضه خواهد شد.

شرکت باندای نامکو اعلام کرد که جدیدترین نسخه از مجموعه بازی های Tekken در تاریخ ۲۰ سالگی این مجموعه بازی ها عرضه می شود. این عنوان به ریشه های کلاسیک خودش بازگشته و بازی کننده ها می توانند حس نسخه های اول و دوم را به دست بیاورند.

مشخص شده که داستان بازی همچنان پیرامون خانواده ی میشیما (Mishima) در جریان است. در این بازی شخصیت جدیدی به نام کازومی میشیما (Kazumi Mishima) مشاهده خواهد شد که در مبارزه های خانواده ی میشیما شرکت می کند.

این بازی هم اکنون توسط استودیوی ژاپن نامکو باندای و زیر نظر کارگردان این مجموعه بازی ها که کاتسوهیرو هارادا (Katsuhiro Harada) نام دارد، ساخته می شود. بازی Tekken 7 با موتور Unreal Engine 4 در حال ساخت است و سازندگان قول داده اند که این عنوان از نظر گرافیکی یک پیشرفت بزرگ در این مجموعه بازی ها باشد. شخصیت ها کیفیت بالایی خواهند داشت و محیط های بازی داینامیک تر از نسخه های قبلی ساخته می شوند.

برای این بازی مودهای مختلفی طراحی شده تا بازی کننده ها بیش از پیش با داستان ارتباط برقرار کنند. همچنین شخصیت هایی در این عنوان قرار گرفته اند که قبلا تنها برای نسخه های مخصوص این عنوان روی دستگاه های آرکید طراحی شده بودند. از بین این شخصیت ها می توان به Kazumi Mishima ،Claudio ،Josie ،Shaheen ،Katarina ،Lucky Chloe ،Gigas اشاره کرد. هنوز تاریخ عرضه ی این بازی مشخص نشده است.

منبع: Gematsu

منبع :

تبلیغات