در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد کیفیت بالای Star Wars Battlefront را در تریلر جدیدش ببینید ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته ترفندهای بازی ها از سایت ترفند آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

کیفیت بالای Star Wars Battlefront را در تریلر جدیدش ببینید
کیفیت بالای Star Wars Battlefront را در تریلر جدیدش ببینید

آکاایران: کیفیت بالای Star Wars Battlefront را در تریلر جدیدش ببینید

آکاایران شرکت الکترونیک آرتز در کنفرانس Paris Games Week شرکت سونی، از جدیدترین تریلر بازی Star Wars Battlefront رونمایی کرد.

به گزارش آکاایران

این بازی تنها از بخش چندنفره ی تشکیل شده است و امکان بازی کردن آفلاین آن وجود ندارد.

این تریلر جدید از بازی، شخصیت های معروف مجموعه ی جنگ ستارگان را به تصویر می کشد. می توان شخصیت هایی مثل «هان سولو»، «پرنسس لیا»، «دارث ویدر» و هم چنین «لوک اسکای واکر» را در این تریلر دید. این ویدیوی جدید هم چنین کیفیت بالای بازی و جنگ های بزرگ فضایی را نشان می دهد.

بازی Star Wars Battlefront جدیدترین ساخته ی استودیوی بازی سازی DICE، سازنده ی مجموعه بازی های Battlefield (میدان نبرد) است. این بازی تنها از بخش چندنفره ای تشکیل شده است و امکان بازی کردن آفلاین آن وجود ندارد.

Star Wars Battlefront روز هفدهم نوامبر سال جاری (26 آبان) روی سه پلتفرم ایکس باکس وان، پلی استیشن4 و رایانه های شخصی عرضه خواهد شد.

می توانید در ادامه تریلر جدید این بازی را ببینید.

منبع: Gematsu

منبع :

کیفیت بالای Star Wars Battlefront را در تریلر جدیدش ببینید گردآوری توسط بخش ترفند بازی، ترفندهای بازی، رمزهای بازی سایت آکاایران
تبلیغات