اخبار اکاایران

مرحله ی جدید هیتمن به بزرگی یک شهر است؛ تریلر آن را ببینید

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد مرحله ی جدید هیتمن به بزرگی یک شهر است؛ تریلر آن را ببینید ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت ترفند آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

مرحله ی جدید هیتمن به بزرگی یک شهر است؛ تریلر آن را ببینید
,[categoriy]

آکاایران: مرحله ی جدید هیتمن به بزرگی یک شهر است؛ تریلر آن را ببینید

آکاایران استودیوی بازی سازی Io Interactive، سازنده ی مجموعه بازی های «هیتمن»، یکی از مراحل بازی جدیدش را در قالب تریلری نشان داده است.

به گزارش آکاایران

قرار است در هر کدام از مراحل هیتمن نقشه ی بزرگی را در اختیار داشته باشید.

تریلر جدید بازی «هیتمن» شهر «ساپینزا» (Sapienza) را به تصویر می کشد که شهری خیالی در ساحل جنوب ایتالیا است. این ویدیوی جدید، وسعت زیاد مراحل هیتمن جدید را نشان می دهد. از عمارت ها و کاخ های بزرگ گرفته تا کلیسا و حتی ساحل، در هر مرحله ی «هیتمن» قرار است نقشه و ساختمان های بزرگی را زیر پای تان برای گشت و گذار داشته باشید.

هیتمن جدید (که اسم اش همان Hitman است) قرار است در روز یازدهم مارس سال آینده ی میلادی (۲۳ اسفند) روی پلتفرم های ایکس باکس وان، پلی استیشن۴ و رایانه های شخصی عرضه شود. بازی در ابتدا تنها سه مرحله خواهد داشت. این سه مرحله، «پاریس»، «مراکش» و همین «ساپینزا» خواهند بود.

قرار است در هر کدام از این مراحل، نقشه ی بزرگی را در اختیار داشته باشید و در آن به کشتن هدف های مختلف بپردازید. به مرور زمان هم مرحله های دیگر به بازی اضافه خواهند شد.

می توانید در ادامه این تریلر جدید را ببینید.

منبع: Gematsu

منبع :

مرحله ی جدید هیتمن به بزرگی یک شهر است؛ تریلر آن را ببینید گردآوری توسط بخش ترفند بازی، ترفندهای بازی، رمزهای بازی سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات