تریلر پیش از عرضه ی بازی Need for Speed منتشر شد

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد تریلر پیش از عرضه ی بازی Need for Speed منتشر شد ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت ترفند آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

تریلر پیش از عرضه ی بازی Need for Speed منتشر شد
,[categoriy]

آکاایران: تریلر پیش از عرضه ی بازی Need for Speed منتشر شد

آکاایران جدیدترین نسخه از مجموعه بازی های Need for Speed در تاریخ ۱۲ آبان ماه برای کنسول های پلی استیشن۴، ایکس باکس وان و کامپیوترهای شخصی راهی بازار خواهد شد. به همین مناسبت شرکت الکترونیک آرتز تریلر پیش از عرضه ی این عنوان را منتشر کرده است.

به گزارش آکاایران

برای تجربه ی جدیدترین نسخه از مجموعه بازی های Need for Speed به ارتباط اینترنتی با سرعت ۱۹۲ کیلوبیت برثانیه نیاز خواهید داشت.

بازی Need for Speed جدید یک دنیای کاملا Open-World دارد و بازی کننده ها در آن مسابقه های مختلف را پشت سر خواهند گذاشت. همچنین کن بلاک (Ken Block) و واکر بلاک (Walker Block) که از رانندگان مطرح مسابقه های اتومبیل رانی به شمار می روند هم در این عنوان حضور دارند و بازی را روایت می کنند.

برای تجربه ی جدیدترین نسخه از مجموعه بازی های Need for Speed به ارتباط اینترنتی نیاز خواهید داشت. شرکت الکترونیک آرتز اعلام کرد برای این بازی باید اینترنتی با سرعت ۱۹۲ کیلوبیت برثانیه یا بیشتر داشته باشید. همچنین نسخه ی دیجیتالی این بازی ۱۸ گیگابایت حجم خواهد داشت.

خبر خوب برای افرادی که ایکس باکس وان دارند این است که جدیدترین نسخه از مجموعه بازی های NFS را می توانند زودتر از عرضه ی رسمی روی برنامه ی EA Access بازی کنند.

شرکت الکترونیک آرتز اعلام کرده که این عنوان روی ۳۰ فریم برثانیه اجرا می شود.

در ادامه می توانید تریلر پیش از عرضه ی این بازی را مشاهده کنید:

منبع: PlayStationLifeStyle

منبع :

تریلر پیش از عرضه ی بازی Need for Speed منتشر شد گردآوری توسط بخش ترفند بازی، ترفندهای بازی، رمزهای بازی سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات